Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez vajon lehetséges?

Ez vajon lehetséges?

Figyelt kérdés

Itt van a teljes történetem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__orokbe..


Blogot fogok róla írni,de nem a saját nevemben,hanem kitalálok magamnak egy karaktert.Nem tudom,hogy miket írok még bele,de azt szeretném,ha nagy port kavarna,és sokan hallanénak róla Pesten és a környéken.


Azért kell nekem ez a blog,hogy kiírhassam magamból az érzéseimet.Nagyon furcsa,hogy mostanában hirtelen és nagy intenzivítással jönnek rám ilyen rohamszerű érzések a dologgal kapcsolatban.Azt érzem,mintha még nem tudnék mindent,és így is van,csak én még a vérszerinti anyám jelenével kapcsolatban is aggódok.Nem tudom,hogy LEHETSÉGES-E AZ,hogy őt érzem,hogy talán valami baja van,vagy történik vele valami?Filmekben ilyet láttam,de kevésszer,higyjétek el,nem onnan találom ki,hanem valódiak ezek az érzések.

Olyan furcsa minden..a mostani szüleimtől,főleg az anyukámtól megkapok mindent,de van,amit nem pótolhat semmi sem:egyedül voltam,most is egyedül érzem magam és egyedül is fogom mindörökké érezni magam,ha nem láhatom a másik anyámat,vagy nem pótolja valaki azokat az érzéseket..senki más nem vágyik így a szeretetre,mint én..főleg korombeliekről beszélek.Mivel foglalkoznak ők?Azzal,hogy milyen szép az élet,és hogy a szerelem így a szerelem úgy,ja meg a bulik,az ivás,a drog meg a cigi.Aki MÉGSEM ezzel foglalkozik,az a normálisabb féle.Én nem érzem magam különlegesnek,csak nagyon szeretethiányosnak.Megtudnám bocsájtani a vérszerinti anyámnak,hogy elhagyott,mert volt oka rá,érzem..aki eltud költözni Mosonmagyaróvárról Pestre,az nem igaz,hogy nem tudta,hogy terhes,ráadásul kihordott a 36.hétig,amikor már biztos mozogtam is..egyszer álmodtam olyat,hogy egy autóba ült egy nő(de az anyós ülésen)..én meg a nőnek a toppját láttam alulról,meg hogy terhes.Aztán felnéztem hirtelen és láttam egy zöld táblát Budapest felirattal..nem hiszem,hogy létezik ilyen,de ha mégis,akkor ez ilyen születés előtti élmény lehetett..ha meg nem,akkor csak egy nagyon jól kreált álom..ő nem csak úgy tévedhetett be a klinikára,ebben biztos vagyok!!Hiszen ha tényleg közöm van az üllői úthoz vagy a 10.kerülethez(össze-vissza süketelnek a lapokon-több lakcímet írnak),akkor nyilván mennie kellett direktbe a klinikára..


JA MEG,a kérdés másik fele:volt a múltkor a tévében egy amerikai epizód,olyan,mint a családi titkok meg azaz RTL klubbos sorozat..és volt benne egy lány,az apja,meg valami Júlia.De a Júlia nem az igazi anyja volt a csajnak.Az igazi anyja elszökött,mikor még a lány kicsi volt(baba).És a nőről kiderült,hogy strichelt,és a stricijét valami Dregennek vagy Dragonnak hívta a sorozatban...na és akkor az a lényeg,hogy a nő megkerestette őket egy magánnyomozóval és beköltözött a társasházba,ahol a lánya lakott az apjával meg a Júliával.Aztán a nő a lányával volt,a lánya nem tudta,hogy ki a nő,csak a nevét tudta,aztán kiderült..stb. TUDJA VALAKI NEKEM LINKELNI EZT A RÉSZT?Szeretném látni újra,hogy kicsit megnyugodjak,hogy nekem is sikerülhet megtalálni a vérszerinti anyámat..és megkérdezni tőle MINDENT!

Tudom,hogy van értelme.


17/L


2013. júl. 6. 01:35
 1/3 Salx Narval ***** válasza:
Elolvastam a történetedet és megértelek, hasonló helyzetben én is ezt tenném. Én is látni akarnám legalább egyszer az anyámat. A keresést én a klinikánál kezdeném ahol születtél, ott szerintem nem elégedtek meg a felvételekor egy névvel, általában minden lehetséges adatot felvesznek, anyja neve, születési helye, dátum, cím, stb. Ezt követően az első gyermekotthont keresném fel. A nevelő szüleimmel is leülnék beszélgetni, bár gondolom ezt már megtetted, de talán felnőttként elárulják azt amit egy gyereknek talán nem akartak elmondani, gondolom féltenek azért nem, vagy esetleg tényleg nem tudnak többet. Minden helyet keress fel ahol születésedtől fogva az örökbefogadásig megfordultál, kizárt, hogy csak a neve szerepeljen mindenhol.18 évesen kötelesek megadni neked minden információt, ami a birtokukban van. Majd még visszanézek mire jutottál. Sok sikert és boldogságot.
2013. júl. 6. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Salx Narval ***** válasza:
Még valami eszembe jutott, ha végképp megakadsz, írj levelet a TV-rádió csatornákhoz,ismert riporterekhez, hátha valakik felkarolják az ügyedet.
2013. júl. 6. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi,írok is folyamatosan.Viszont a vágyaimról,érzéseimről egy kitalált történetet írok,a főszereplő lány karakterét azonban én alkotom.. :

[link]

Szeretném,ha minél többen olvasnák.:)

2013. júl. 6. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!