Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon örökké együtt leszünk?...

Vajon örökké együtt leszünk? Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés

3adjára jöttünk össze, az előző 2 szakítás annyira hülye dolgok miatt történt...

Tök nagy szerelem van közöttünk, még senki iránt se éreztem még ilyet komolyan még anyukámnál is jobban szeretem, és azt hiszem ő is így van ezzel. Képes éjszaka közepén felhívni azért, hogy hallhassa a hangom :D

Megígértük egymásnak, hogy nem hagyjuk elkövetni még egyszer azt a hülyeséget, hogy szakítsunk..

Mindenben egyetértünk, sose vitatkoztunk még, mindent megbeszélünk, ő a legjobb barátom is :)


Szerintetek hogy tartson mindez nagyon sokáig? Csak vele akarok lenni, amióta ismerem (5 éve) így gondolom.. (és mindez kölcsönös)


15/L 18/F


2010. okt. 3. 13:38
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Különben együtt megéltünk már sok szörnyű dolgot, majdnem meghalt... :S Ez is csak erősebbé tett mindent szerintem...
2010. okt. 3. 13:39
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
lehet.
2010. okt. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
ezt csak a jövő tudja :) bármi megtörténhet még,egyikőtök megunja a másikat,elmúlik a szerelem stb. lehet hogy örökké együtt lesztek,lehet hogy nem,mindenesetre én azt kívánom hogy továbbra is kitartsatok ennyire egymás mellett :)
2010. okt. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A 2. szakítás azért volt, mert úgy érezte, hogy nem szeret.. Szóval szakítottam vele, rá 1 hétre rájött, hogy hiányzok neki és nagyon szeret.. :)
2010. okt. 3. 13:45
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Ez egy szép szerelem.Élvezzétek ki minden percét.Az első szerelem a legszebb szerelem.Ezt tapasztalatból tudom.De még nagyon fiatalok vagytok bármi megtörténhet.Nagyon sok boldogságot Nektek.
2010. okt. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia! Hát nem elképzelhetetlen, viszont még nagyon sokat fogtok változni. Te is, a lány még inkább. Tudod az élet sok mindent produkál, amire elsőként nem is számítasz.

A lány még nagyon nagyon fiatal, én még csak húsz éves vagyok, de köszönő viszonyban sem állok a tizenöt éves önmagammal. Sokszor nem tudom sírjak vagy nevessek azon aki akkor voltam. Előfordulhat viszont, hogy végig Téged fog szeretni, de nem biztos. Gondolj bele, új osztálytársak gimiben, ha egyetem akkor új környezet. Mire oda juttok, hogy "felnőtök" rengeteg dolog állhat közétek. Te már 18 vagy, valószínűleg vagy egyetemre mész vagy dolgozol jövőtől, jövő utántól. Neked is lesznek új ismerőseid, barátaid...

Simán előfordulhat, hogy megtetszik majd valaki neked vagy neki, erről sem te sem ő nem tehet majd. Csupán az idő az oka.

Szokták mondani néha, hogy "szerettük egymást, de túl hamar találkoztunk", lehet, hogy nálatok is ez lesz. De lehet, hogy nem, és akkor kiálljátok a sarat:)


Amúgy az ilyen diákszerelmekből óriási kapcsolatok tudnak kerekedni.

Az én páromat is gimiből ismerem, már 3 éve vagyunk együtt, azóta egyetem miatt elszakadtunk egymástól párszáz km-re, de megoldottuk, szeretjük egymást, és mi már örökre együtt maradunk.

Ha sikerül a kapcsolatotokat szeretetben és bizalomban folytatni lehet akármekkora nagy dolog belőle. Mindig legyetek őszinték egymással és akkor igen, sikerülhet.



15 évesen viszont én is voltam "szerelmes"...de nem úgy mint most, felnőttként...ma már teljesen másképp látok dolgokat. és ez így van jól...


minden tőletek függ.

2010. okt. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Én, a lány írtam ki a kérdést. :)

Hát, biztos fogunk változni, de ez alatt az 5 év alatt, mióta ismerjük egymás, szóval ez az idő alatt is változtunk...

A gimi meg nem áll közénk, én most vagyok 10.es, szóval ezen is túl vagyunk :D

2010. okt. 3. 13:57
 8/18 anonim ***** válasza:

örökké biztos nem

de még egy jó darabig együtt lehettek

2010. okt. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Bármi lehetséges, viszont még annyira fiatalok vagytok, hogy nagyon sokat változtok az elkövetkezendő években, és nagyon sok olyan körülmény fogja behatárolni az életeteket, ami vagy megerősíti a szerelmeteket, vagy végleg szétszakítja.

Én először 15 évesen voltam szerelmes, és azt hittem, örökké tart a kapcsolatunk. Mindegy, mi lett. Persze vége. De a mai fejemmel már nem tudnám szeretni. Pedig mindenki azt hitte, házasság lesz belőle. Az ő szülei pl. mai napig emlegetik... :)

Mindig a realitás talaján maradva, nem elrugaszkodva a valóságtól, és figyelve a másikra, még hosszú kapcsolat is lehet belőle. :)

36/N

2010. okt. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
sztem még nagyon fiatal vagy és azért hiszed h az első nagy szerelem örökké fog tartani.
2010. okt. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!