Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Elköltöznél az...

Férfiak! Elköltöznél az édesanyádtól 28 évesen, ha az nem dolgozna és nem tudná magát és a lakást eltartani?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy van a párom 28 éves.Az édesanyjával lakik aki házsártosabb,mint bárki ezen a világon.

28 éves és nem akar elköltözni,mert nem akarja az anyját magára hagyni.Most jelenleg dolgozik az édesanyja( ott lakom félig-meddig én is) de már nem nagyon bírja és ott kell hagynia.

1 szobás a lakás+galéria,ahol mi alszunk.

Megszabja az életünket,hova menjünk és mikor,mit csináljunk,mennyi pénzt költsünk...mindenbe bele köt,addig vagyok jó neki amíg kiszolgálom és mindent megcsinálok helyette,holott csak este vagyok ott,míg a párommal alszok. Folyamatosan össze veszünk brutális módon párom tudja,hogy nekem van igazam ezt nekem és az édesanyjának is megmondja,de még sem akarja otthagyni és elköltözni albérlet.

Mielőtt megkérdeznétek én tanulok és 7végén dolgozok rendesen,így van némi keresetem+ kapom a családimat és az árvaságimat.

Azt még hozzá kell tennem,hogy anyós jelöltnek van egy pasija,akit évekig a párom tartott el,mert a férfi szenvedély beteg volt és eljátszotta a pénzét.A férfi hol ott van,hol nem, anyós jelöltnek egy forintot nem fizet,semmit...ha egy kenyér nincs 100 forintot nem adna neki,bármit megtehet,de ha én nem főzök egy nap,vagy 2 tányér nincs elmosogatva akkor napokig fújog...


Úgy érzem,hogy ennek a kapcsolatnak abszolút nincs jövője és feleslegesen pazarlom a fiatal éveimet,mert soha nem lesz saját életünk :(

Mi a véleményetek? Önző lennék,mert a saját életemet akarom élni a szerelmemmel?? Pazarlom az időmet ugye?


2013. júl. 10. 09:01
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:

Azt még hozzá kell tennem,hogy van egy másik fia is több 100 kilométerre tőle,de nem foglalkozik vele,és nagyon sokszor volt olyan megjegyzése,hogy a párom csak azért kell neki,hogy eltartsa.


Nem sokáig bírom már ezt... ezt csinálom 3 éve,de kezdek bele fásulni...soha nem vagyunk ketten,a szexuális életünk úgy van megoldva,hogy halkan kell megoldani,mert az ajtót nem zárja be soha és mindent hall... soha nem megy el egy éjszakára sem,pedig az összes testvére és rokona hívja,de már csak azért sem.Gondolhatna arra,hogy fiatalok vagyunk és kellene egy este mikor ketten vagyunk.

Nálunk ugyan ez a helyzet,1 szoba galéria a szobában :(

Olyan tehetetlennek érzem magamat :(

2013. júl. 10. 09:06
 2/35 A kérdező kommentje:
Megértem,hogy az anyukája és felnevelte,de 28 éves nem 15...és ő el bírja őt viselni,de én már nem.. Gyűlölök ott lenni,mert mindig csak a pénz..pénz.. mennyit kaptál,mennyi pénzetek van,mennyit kell befizetni,de az ő fizetéséből soha nincs befizetve semmi,és az állítólagos párja sem fizetett és fizet soha semmit :(
2013. júl. 10. 09:08
 3/35 anonim ***** válasza:
53%
Nem olvaslak végig, húzzatok el onnan, anyósod meg a hapsija is felnőtt emberek, boldoguljanak! A barátnődtől szép gesztus, hogy segíteni akarja, de ettől még élnie kell az életét, normális szülő nem azért nevel gyereket, hogy öregkorára az tartsa el, ez nem lehet kéretlen kötelesség, sem elvárás, de erőszakos igény még inkább nem. Ez úgy működik jól, ha egészséges mértékben nyújtja a gyerek a saját életének élése mellett, a szülő pedig hálás érte, de nem követelőzik még többért.
2013. júl. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Nosco ***** válasza:
100%
Én a helyetekben költöznék. Bár az albérlet se olyan olcsó de talán jobb lenne nektek minden téren. Ha meg a párod nem akar menni akkor maradjon és keresni kell mást aki komolyabb kapcsolatot szeretne.
2013. júl. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő,és a párom a férfi!


Én elhúznék,de a párom nem akar sem most,és szerintem később sem.

2013. júl. 10. 09:15
 6/35 anonim ***** válasza:
Hát, azért egy 1 szobásba nem beköltöznék be.. ma költözz el, ha a párod nem csak pótszernek akar, hanem szeret - utánad megy. Ha nem, akkor jobb előbb túllesni ezen.. Sajnos, ezt tenném, nehéz, de ezt így 1 napig sem tartanám tovább..
2013. júl. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Nézd én 22 éves vagyok,komoly kapcsolatban vagyunk,így szeretnék csak vele közös életet élni,tervekkel....

Nem az anyukája életét akarom élni már...elég volt...

2013. júl. 10. 09:17
 8/35 anonim ***** válasza:
túl lenni
2013. júl. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Nem szép, de ultimátum: költöztök vagy vége.

Ez nem állapot!!

2013. júl. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
te amúgy hol laksz,ha nem ott vagy? Miért nem ő alszik nálad? Anyóst is meg lehet érteni h házsártos, ha ketten laktok a nyakán 1 szogában. A párodnak könnyebb kijelenteni h anyukát tartja el, ezért nem költözik,mmint végre saját életet kezdeni. Hidd el, anyós megoldaná, ha egyedül maradna, felnőtt nő, felnevelt 2 gyereket. Ezek csak kifogások. Támogatni meg akkor is lehet,ha nem laktok ott.
2013. júl. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!