Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elköltöznél ebben az esetben?

Elköltöznél ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Barátom felajánlotta, hogy költözzek hozzá. Ő tartana el mert egyelőre tanulok, de azt mondta emiatt ne aggódjak, majd iskola után, ha lesz munkám beszállok.


(az otthoni állapotok idegileg kibírhatatlanok, szüleimmel nem jövök ki jól és ezt látva ajánlotta fel barátom.)


18/L


2011. szept. 1. 17:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Igen, min gondolkodsz, ha a párodban megbízol, szeretitek egymást, otthon nem jók a körülmények, ne habozz.
2011. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Persze hogy oda költöznék! Én nagyon jól kijövök a szüleimmel, de ha a barátom külön lakna biztos oda költöznék!
2011. szept. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Igen,költözz,de ne haraggal menj el otthonról,mert bárhogy alakulhat a kapcsolat a barátoddal,akkor legyen hova menned!
2011. szept. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%

Mióta ismered a barátodat? Ő egyedül él? Hány éves?

(Azért csupán csak a fenti infók alapján nem lehet jó tanácsot adni...)


A helyedben én költöznék el... Két okból:


1/ Rettentően érezném magam, ha egy pasi tartana el, miközben 18 éves tanuló vagyok. Gondolom fősulira/egyetemre mész... Ez még igencsak a szüleid költsége, és ha nem vállalják, el kell menni dolgozni, s utána/közben tanulni. Ha a szüleimtől nem fogadom el a támogatást, akkor egy pasitól sem... Be kell szállni a költségekbe, de minimum annyira, hogy a saját költségeidet ne a srác állja (suli, ruhák, kajád...).


2/ Ha összevesztek, akkor hova költözöl? 18 éves vagy, nem ismerheted olyan régóta, hogy tudd, hogy bánik veled majd mondjuk 1 év múlva. Ha elköltözöl, a szüleid visszafogadnak majd? Hmm?

2011. szept. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%
*nem költöznék, na kimaradt :)
2011. szept. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
31%
Miért rettenetes, ha párja tartja el amíg tanul, nem a fenekét mereszti és ha végez, keres munkát.Gondolom annyira rosszak otthon a körülmények, hogy a tanulásra is mehet.
2011. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszön a válaszokat.


Barátom 24 éves, és nem akarok menni főiskolára vagy egyetemre. Úgyhogy ilyen költségekkel nem lesz semmi gond.

Ruhák meg ezek.... Hát nem vagyok egy nagy vásárlós típus, szóval ilyen téren kétlem, hogy nagy gond lennék valakinek.

2011. szept. 1. 17:35
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
háát.. ennyi erővel sosem költözzünk el otthonról, mert mi lesz ha egyszer majd nem lesz munkánk és a férjem vagy bárkim kidob otthonról!
2011. szept. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ja és gondoltam a jövőre is, ha nem jönne be egy idő után ez a dolog. Szüleim visszafogadnának, ebben biztos vagyok.
2011. szept. 1. 17:37
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
Akkor mégsem lehet olyan rossz a helyzet, ha biztos vagy abban, hogy a szüleid visszafogadnának.
2011. szept. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!