Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van joga beleszólni anyunak...

Van joga beleszólni anyunak az életünkben? Soha sem fognak kibékülni? 25f

Figyelt kérdés

Lehet gyerekesnek tűnik, de mivel ezt már senkivel sem tudom/ akarom megbeszélni ezért felírok ide!


Van nekem egy menyasszonyom karácsony óta, 7éve vagyunk együtt olyan se veled se nélküled volt de felnőttünk, jobbnak láttuk ha folytatjuk.


Na én 1 éve Németországban dolgozom!

Sokszor belátom tényleg csúnyán viselkedtem vele, na és ezért kibukott, és az egyik volt pasijával úgy mond együtt volt.

Nagyon rosszul esett nem tagadom, ketten ezt megbeszéltük, úgy láttuk folytatjuk!

Ez kiderült a szüleimnek, az a fiú elkezdte hiresztelni, és nem csoda hogy a szüleim fülébe jutott!


A testvéreim és a szüleim neki álltak hogy így úgy megcsal, mindennek lehordták, és persze nem hagyta magát és azt felelte hogy majd mi ketten megoldjuk felnőtt vagyok, ez kettőnkre tartozik, ez így szép és jó, de soha többet nem is akar oda menni, nem is akar róla beszélni, szüleimmel azóta sem beszéltünk így nem tudom nekik mi a reakciója!


De mivel két tűz között vagyok így ez elég snasszos és megoldásra várok!


2013. júl. 10. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Nézd, egyrészt a szüleid felháborodását meg tudom érteni, másrészt ez a te dolgod, ha te így elfogadod a helyzetet, akkor nem szólhatnak bele.


Viszont ez a mondatod elkapta a szemem: "7éve vagyunk együtt olyan se veled se nélküled volt de felnőttünk, jobbnak láttuk ha folytatjuk. " Nem úgy tűnik, mintha nagy lenne a szerelem és csak együtt tudjátok elképzelni, pláne úgy, hogy meg is csalt.

Viszont a leányzó sértettsége, na az erős túlzás - ha már r*banc volt, akkor húzza be fülét-farkát, nehogy már ő legyen megsértődve.


Szerintem keress egy értékes lányt, ne az tartson mellette, hogy 7 éve vagytok együtt.

2013. júl. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Azért gondolj bele az ő helyzetükbe.Felneveltek, szeretnek és a fiuk vagy, hogy ne féltenének és próbálnak téged védeni, és ha egyszer ezt megtette a menyasszonyod, többször is megteheti! Az meg ne tartson vissza, hogy 7éve együtt vagytok meg hogy már a menyasszonyod.

Se veled,se nélküled kapcsolatnak nincs értelme.Az nem a nagybetűs szerelem.Meg mégis mit műveltél hogy ő kibukásból megcsaljon?

Engem akárhogy megbántana az akit szeretek én nem mennék máshoz, inkább elhagynám ha nemtetszik a viselkedése.

2013. júl. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Abban igazad van, hogy a ti dolgotok,de én megértem a szüleid viselkedését.Én se tűrném el azt a nőt aki átverte/megcsalta a fiamat.Ha akkor nem kellett neki (nem kellett mivel máshoz ment!) Akkor ne kelljen utána se.
2013. júl. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Ki fognak békülni, ha azt látják, hogy te kitartasz mellette, hogy boldogok vagytok együtt. Amíg azt látják, hogy ilyen tinglitangli járogatás van köztetek, addig senki sem fogja ezt a kapcsolatot komolyan venni.


Amikor a családod nekiesett, hogy miért csalt meg, akkor neked kellett volna leállítani őket azzal, hogy semmi közük a szexuális életedhez, a párkapcsolatodhoz. Ebben igaza van a lánynak, ha ti megbeszéltétek, akkor anyuciék ne szóljanak már bele. Te legyél tökösebb, ha azt akarod, hogy komolyan vegyenek.

2013. júl. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit takar nálad ez a se veled se nélküled kapcsolat? Hol együtt voltatok, hol nem? A szüleid ebből mit tudnak?

Nekem ez nem tiszta!

Lehet azt gondolják a szülők, hogy minden rendben ment köztetek, s ez a csúnya leányzó félrelépett. Te meg itt se veled se nélküled kapcsolatnak állítod be, ami nem a legmélyebb és legszerelmesebb pár képét írja le.

2013. júl. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, nincs joguk beleszólni. Tanácsot természetesen adhatnak, és jó, ha adnak, de attól, mert szülők, még nem dönthetik el, hogy te, mint felnőtt ember kivel járj meg hogyan.
2013. júl. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!