Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit tegyek, ha az apám össze vissza mászkál a házban nincs 10 perc amikor egy helyben tudna maradni és hiába mondom neki, egérfogókon gondolkodtam talán akkor tanulna a leckéből?

Az a probléma, hogy az anyám is ugyan ez szinte, csak ő kicsivel kevesebbet mászkál és ha az egyik abbahagyja akkor a másik kezdi általában, minden nap szinte ez megy nálunk és nem tudok ezzel mit kezdeni....

Nyugdíjasok mindketten nincs semmi dolguk szinte, én meg nem mehetek mindig valahova el, már próbáltam mondani, hogy menjenek el futni de azt meg nem akarják, ettől viszont már kezdek megbolondulni, mert nem túl nagy a házunk, folyamatosan hallom és még látom is, hogy feleslegesen mászkálnak fel-alá egyesével visznek dolgokat stb.... Mit tehetnék?

2013. júl. 10. 17:21  Privát üzenet  

A válaszok
Dugd be a fuled, ne nezz oda... vagy koltozz el..de nincs sajat szobad? vagy oda is bejarkalnak? meg mi annyira zavaro ezen, hogy jarkalnak? hagy jarkaljanak..

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2013. júl. 10. 17:24 Privát üzenet
Menjél te futni!

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2013. júl. 10. 17:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

a meleg miatt nyitva van az ajtó és ha becsukom, akkor meg lehet sülni, és nagyon hangosan mászkálnak pl fa papuccsal ami nagyon idegesítő, és a szobámba is képesek csak úgy bejönni csak úgy...

# 3/9Időpont 2013. júl. 10. 17:29 Privát üzenet
Nyomj jó sok ragasztót a fotelba.

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 2013. júl. 10. 17:35 Privát üzenet
Hadd kérdezzem meg, hány éves vagy hogy nyugdíjas szülőkkel laksz?

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2013. júl. 10. 17:37 Privát üzenet
Remek füldugókat lehet kapni. Vagy füles be és hallgatod a zenét. Azt viszont velük kell megbeszélned, hogy a szobádba ne menjenek be csak úgy, mert az a te magánszférád. Aztán ha szép szóra nem megy, akkor szerelj fel egy zárat, tolós retesz nagyon egyszerűen megvan.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 2013. júl. 10. 17:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

azt nem fogják betartani saqjnos, már kértem tőlük mégis bejönnek mintha mise történt volna, egyébként 18 éves vagyok, ez a füldugó jó ötlet köszi! :)

# 7/9Időpont 2013. júl. 10. 17:47 Privát üzenet
nehogymár te mondd meg, hogy a szüleid mit csináljanak a saját lakásukban..

A válasz 39%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2013. júl. 10. 18:15 Privát üzenet

"Járkálnak" azaz tesznek-vesznek, dolgozgatnak, teszik a dolgukat, egy lakásban mindig van mit pakolászni, tenni-venni ...te meg gondolom ülsz nagy here módjára .....

Füldugó!

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont 2013. júl. 10. 20:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ki az örökös? Nem a vérszerinti apám nevelt fel.
Szerintetek gáz, hogy egy olyan pasival akarok járni akinek nincs hol laknia, nincs pénze és az apám lehetne?
Mit tehetek? Nem nézhetem tétlenül, hogy apám rendszeresen bántalmazza édesanyámat.
Miről beszélgessek apám újdonsült élettársával?
Az apám egy alkoholista. Ha így megy tovább belerokkanok. Mit tehetnék?
Csak az én apám ilyen?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!