Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha az apám össze...

Mit tegyek, ha az apám össze vissza mászkál a házban nincs 10 perc amikor egy helyben tudna maradni és hiába mondom neki, egérfogókon gondolkodtam talán akkor tanulna a leckéből?

Figyelt kérdés

Az a probléma, hogy az anyám is ugyan ez szinte, csak ő kicsivel kevesebbet mászkál és ha az egyik abbahagyja akkor a másik kezdi általában, minden nap szinte ez megy nálunk és nem tudok ezzel mit kezdeni....

Nyugdíjasok mindketten nincs semmi dolguk szinte, én meg nem mehetek mindig valahova el, már próbáltam mondani, hogy menjenek el futni de azt meg nem akarják, ettől viszont már kezdek megbolondulni, mert nem túl nagy a házunk, folyamatosan hallom és még látom is, hogy feleslegesen mászkálnak fel-alá egyesével visznek dolgokat stb.... Mit tehetnék?


2013. júl. 10. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Dugd be a fuled, ne nezz oda... vagy koltozz el..de nincs sajat szobad? vagy oda is bejarkalnak? meg mi annyira zavaro ezen, hogy jarkalnak? hagy jarkaljanak..
2013. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Menjél te futni!
2013. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a meleg miatt nyitva van az ajtó és ha becsukom, akkor meg lehet sülni, és nagyon hangosan mászkálnak pl fa papuccsal ami nagyon idegesítő, és a szobámba is képesek csak úgy bejönni csak úgy...
2013. júl. 10. 17:29
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Nyomj jó sok ragasztót a fotelba.
2013. júl. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Hadd kérdezzem meg, hány éves vagy hogy nyugdíjas szülőkkel laksz?
2013. júl. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Remek füldugókat lehet kapni. Vagy füles be és hallgatod a zenét. Azt viszont velük kell megbeszélned, hogy a szobádba ne menjenek be csak úgy, mert az a te magánszférád. Aztán ha szép szóra nem megy, akkor szerelj fel egy zárat, tolós retesz nagyon egyszerűen megvan.
2013. júl. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azt nem fogják betartani saqjnos, már kértem tőlük mégis bejönnek mintha mise történt volna, egyébként 18 éves vagyok, ez a füldugó jó ötlet köszi! :)
2013. júl. 10. 17:47
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
nehogymár te mondd meg, hogy a szüleid mit csináljanak a saját lakásukban..
2013. júl. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Járkálnak" azaz tesznek-vesznek, dolgozgatnak, teszik a dolgukat, egy lakásban mindig van mit pakolászni, tenni-venni ...te meg gondolom ülsz nagy here módjára .....


Füldugó!

2013. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!