Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim ki akarnak költözni...

A szüleim ki akarnak költözni külföldre de én nem akarok menni?

Figyelt kérdés
Én nem szeretnék innen elmenni szeretem Magyarországot a szüleimnek van itt állása nem élünk rosszul de ők akkor is ki szeretnének menni Londonba.Itt vannak a barátaim a hazám a rokonaim.Szerintük Magyarország csak rosszabb lesz sok a bűnözés és a cigány valamelyik nap belénk kötöttek.Annyira nem szeretnék innen elmenni.:'( 13/L
2013. júl. 11. 00:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon megértelek, de a szüleidet is, hiszen kint könnyebb az élet. (már ha jó állást kapnak, különben csak cseberből vederbe szitu) Én sem akarok elmenni, de lehet, hogy ez lesz a vége. :(

L/22

2013. júl. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem eltek rosszul akkor nem ertem en sem a dolgot. Minek akarnak elmenni Europa legdragabb varosaba ahol szinten nagy a bunozes, minden fullon van bevandorlokkal es az idojaras is depressziv. Mivel fognak foglalkozni, mi a tervuk?

Mi kint elunk, de eszunkben nincs letelepedni vagy gyereket vallalni idekint.

2013. júl. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A cigányok miatt akarnak elmenni de nem tudom mi a tervük.És még azt mondják hogy nem várják meg míg Magyarország tönkre megy.:(
2013. júl. 11. 00:30
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon szívesen megyek helyetted!!!
2013. júl. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
Ha csak ennyi az indok, hogy sok a benszülött, akkor erre van megoldás. Őrzött lakóparkban élek, itt egy darab sincs, és nem is engedik be őket.
2013. júl. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

13 évesen sajnos sok választásod nincs, ha a szüleid eldöntötték hogy mennek, akkor ez van...

Amúgy nekem a nagyobb akart külföldre költözni, a kicsi (9 évesen) nem, de fél év múlva azt mondta, hogy jól tettük. Mi nem Angliát választottuk.

Mondjuk Londonban lesz bűnözés és ha nem cigány, de mindenféle bevándorló, tehát ebből a szempontból rossz választás, akkor inkább Anglia más területére kellene menni.

2013. júl. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

# 5

Az a bizonyos őr elkísér téged a munkába és vásárolni is? Ha a kérdezőnek jól megy anyagilag, akkor sejtheted, hogy nem lepukkant helyen lakik, ahol jó azért még a közbiztonság.


Kérdező te pedig mondd meg a szüleidnek, hogy ha Londonba költöztök akkor rosszabbul jártok, mint a nyolcadik kerülettel. Tele van bevándorlókkal, a bennszülött angolok kiszorultak vidékre, hatalmas a bűnözés, nagyon romlott ott a légkör. Nem ajánlom. Ráadásul cigány is akad ott bőven, csak mellé jönnek a vérengző négerek és muzulmánok is.

2013. júl. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bűnözés szempontjából London nem túl jó választás.

Az a vicc hogy kb fél órája végeztem melóval és míg vártam a buszra is végignéztem egy tömegjelenetet az egyik shop előtt ahogy egy 5 fős muszlim társaság, a bolt eladója és tulaja verekszenek és dobálják egymást káposztával az utcán. Pedig ez egy viszonylag nyugis környéknek számít.

2013. júl. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
36%
irigyellek, én mindent megtennék, hogy kiköltözhessek külföldre. igen, ezen most tényleg nem nagyon tudsz változtatni, hisz még 13 vagy, el kell fogadnod. hidd el, sokkal jobb lesz: nincs bűnözés, jobb közbiztonság, tisztább ország, gyönyörű látnivalók, és egyszerű, de csodálatos nyelv. hidd el, meg fogod szeretni (: 14/L
2013. júl. 11. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
52%
többi válaszadó: igen, van elég néger és indiai meg kínai, de nagyon nagy a közbiztonság. én voltam kinn és el is mondták. nincs akkora bűnözés, mint itthon.
2013. júl. 11. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!