Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitség! A barátom ki fog...

Segitség! A barátom ki fog menni külföldre dolgozni és azt akarja hogy én ottlakjak náluk az anyjával, de én nem szeretnék de teljesen dilis lett. Mit csináljak hogy megértse hogynem akarok ott lakni az anyjával? , hanem otthon, de nem érti meg

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
miért laknál te az anyjával??? gondolom neked is van családod akiknél lakhatsz. Nem kötelezhet rá, és meg kell értenie.
2009. dec. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért kér erre? Féltékeny? A családoddal szeretnél élni akkor azt nem lehet kifogásolni.
2009. dec. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kissé zavaros a kérdés..


Jól értem ha úgy értem hogy a barátod anyja is külföldön lakik és úgy karja hogy ottlakj nála amíg ő dolgozik?


Vagy nem?

2009. dec. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ott laksz,ahol akarsz, hol a probléma?
2009. dec. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem külföldön.Ittmagyarországon mert z anyukája a nagival él megveleésha őkimegy külföldre én legyek ott velük.De én nem akarok csak ő ezt nem igy látja!
2009. dec. 1. 21:12
 6/13 A kérdező kommentje:
azt mondta abarátom hogy azértakarjahogy ott legyekmertsegiteni kell az anyjának elsősorba,hát nekem ez olyan mintha végülis csak ezért akarja,
2009. dec. 1. 21:13
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem valami nagylelku javaslat.Ha o akkor nyugodt,ha valaki van az anyuka es nagymama mellett akkor vegyen mellejuk segitseget. Ez nem a baratno feladata. Ha ettol "dilis" akkor eleg onzo!
2009. dec. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kerek perec megmondod neki, hogy te NEM AKARSZ ott lakni. Ennyi.
2009. dec. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég furca kérés.Te nem vagy a felesége,sem az anyja ápolónője.Ha odamennél lakni,akkor csak cseléd lennél,és egyáltalán nem biztos,hogy a párod később hazajönne,vagy feleségül venne.A távkapcsolat egyébként is sok buktatóval jár.Ha ezt nem érti meg,akkor gondolkozz el azon,hogy valóban akarod-e ezt a kapcsolatot.
2009. dec. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Ha tölem kérné/akkarná valaki hogy ingyen pesztráljam az anyát tuti a fejére boritok valamit. Ne hagyd magad ő elmegy te itmaradsz szakitsatok a távkapcsolatok úgyse müködnek. De azért túlzás hogy ő kint csajozik meg talán keres is valami pénzt te mag szendvegy az ő pereputyával. Állj ki magadért és küld a gyereket a bús fenébe.
2009. dec. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!