Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » éreztétek már úgy hogy soha...

éreztétek már úgy hogy soha nem is voltatok fontosak a szüleiteknek és soha nem is lesztek? Vagy konkrétan hogy senki sem vesz téged komolyan mindig ugyanolyan módon bánnak veled? Vagy lehet épp nem is bánnak .

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 06:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Példát azért írhatnál, hogy milyen dolgok után következtetel erre.
2013. júl. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, de kinőttem....



Most is tudom, miért éreztem így, és jogosan olt ilyen érzésem, pedig nem volt igaz.

Már tudom, hogy nem fogok úgy hozzáállni a gyerekeimhez, mint ők hozzánk, pedig tényleg jó értékrendet tanultunk tőlük.. Mindezt utóbb értettem meg, már huszonévesen.

Most nagyon jó a kapcsolatom velük, sok problémát sikerült átbeszélni.

Ez már csak akkor sikerült amikor teljesen külön életem lett, rá 2 évre, addig még mindig én voltam a gyerek. Nagyon utáltam,mhogy így tóltak le valamiért, amihez semmi közük, mint amikor 6 éves voltam....

Igaz semmibe szerencsére sosem vettek

2013. júl. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Engem ezek már nem érdekelnek.Felnőtt vagyok,nem akarok megfelelni a szüleimnek,magyarán megmondva,le..szrom mit éreznek írántam és gondolnak rólam,azt teszem ami úgy érzem nekem jó,ehhez hozzá tartozik az is hogy nem érdekel mit éreznek írántam,az ő dolguk.Felnőttem,nem cukorból vagyok,élem az életemet és ennyi.
2013. júl. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!