Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a páromnak, hogy...

Elmondjam a páromnak, hogy lehet terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Külföldre költöztem 3 éve. Itt megismerkedtem a mostani párommal. Ő Indiából jött 5 évvel ezelőtt. Minden tökéletes volt. Viszont az utóbbi egy évben folyamatosan azt mondta, hogy hiányzik neki az otthona. Eredetileg tanulni jött ki, most dolgozik. Látom rajta, hogy nagyon hazavágyik, pedig próbáltam meggyőzni, hogy jó itt. De ő vissza akart menni Indiába, velem. Próbált rávenni, de én nem mentem bele. Viszont 2 hónapja az édesanyja megbetegedett (idősebb asszonyról van szó) és azóta még rosszabb a helyzet, minden nap elmondja, hogy milyen jó lenne neki ott. Végül döntöttünk, bármennyire fájó, elengedem. A következő hónapban utazik vissza egyedül.


Viszont előtte a közös családot terveztük, örültünk volna egy kisbabának is, hiszen a párom már 32 én meg 25, és pénzügyi gondjaink sem voltak. Tehát nem védekeztünk. De amióta megbeszéltük, hogy visszamegy, azóta védekezünk (ez kb 2-3 hete volt). Viszont ebben a hónapban nem jött meg. Mivel az előző havim óta csináltuk óvszer nélkül (2 alkalommal kb. utánna beszéltük meg a helyzetet) így van esély. Vettem 2 fajta tesztet, mindkettő alátámasztja a félelmemet. Félek, mert elvetetni nem szeretném, a páromat meg nem akarom, hogy csak ezért maradjon. Már meg van a repülőjegye, de ha megtudná, biztos nem utazna el. Viszont így meg nekem lenne bűntudatom, hogy ő nem érzi jól magát itt, és a helyzet csak rosszabbodna, ha az édesanyjával történne valami.



2013. júl. 11. 16:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Meg szeretnéd tartani? Ha igen, joga van tudni.
2013. júl. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember ő is, te is. Elmondanám, mert joga van tudni róla. Aztán megbeszélném vele, hogy hazamegy az édesanyjához, találkozik vele, és ha helyre jöttek a dolgok, visszajön majd. Nem kérheti senki, hogy válasszon a szülei és az gyereke között, meg lehet ezt oldaini kompromisszummal is.
2013. júl. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen hülyén tényleg csak a nők tudnak gondolkozni. Még jó hogy mond el hisz az ö gyereke is.
2013. júl. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond el neki. Elvetetni ugysem szeretned( ezt ertheto) most utazzon haza es ha szeret, akkor visszater hozzad. Igy nem lesz buntudatod. Rossz egy helyzet az biztos :(
2013. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mért nem szeretnél Indiába menni? Ha tényleg gyereket vársz, joga van tudni, ő az apja!
2013. júl. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, ne tartsd magadban. A reakcióiból úgyis megtudod, amit meg akarsz tudni.
2013. júl. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Figyelj mindenkinek fontos az edes annyja ,de a csalad is,.es ha o is akarta ezt a babot akkor biztos oromet okozol vele neki ,attol o meg haza mehet ,.de vissza is megy hozzad hisz apa lessz !nekem is vannak Indiai ismeroseim ,.eleg meleg szivuek :) de ez nem valasztas reszerol hanem adott pillanat !
2013. júl. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Neki az oda-vissza út kerülne kb. 300 ezer Ft-ba. Plusz az édesanyja még nem haldoklik, de már nem is lesz fiatalabb. A párom már szeretne vele lenni az utolsó éveiben.

Itt meg minden nap elmondja, hogy hogy nem tetszik neki az idő, nem szimpatikusak az emberek, minden drága, stb... Tehát a hozzáállásán is látszik, hogy nagyon menne. Én meg nem akarom azt látni, hogy minden nap rosszkedve van, mert nem tudta megszokni a helyet.

2013. júl. 11. 16:30
 9/18 A kérdező kommentje:
A körülményekről annyit, hogy jelenleg a főváros központjában élünk. Ő jelenleg konyhai kisegítő, jól keres, viszont van, hogy hírtelen szólnak neki, hogy menjen be másnap 12 órázni, a többi nap meg van hogy csak 4 órában kell. Próbálna váltani, sajnos idáig mindenhová beadta az önéletrajzát, de nem hívják vissza. Egyébként ő egyetemet is végzet, de azzal végképp nincs esélye elhelyezkedni. Nekem pedig saját szalonom van, én is dolgozok ott, de már csak abból meg tudnék élni, hogy a többi kolléga bérli a helyet. Tehát én a pénz miatt nem aggódok. Viszont a párommal más a helyzet. Indiában a családjának van egy nagy földje, plusz sok állat és ő ott jól megtudna lenni. Nekem viszont itt kényelmesebb.
2013. júl. 11. 16:42
 10/18 anonim ***** válasza:
48%
Ha megszületik a pici, utána úgyis babázol. Arra az időre sem mennél Indiába?
2013. júl. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!