Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmondjam neki, hogy terhes...

Elmondjam neki, hogy terhes vagyok? Akiknek abortuszok volt, elmondták?

Figyelt kérdés

16 évesek vagyunk és terhes lettem.Nem akarom megtartani a babát,mert a barátom és köztem kicsit bonyolult a kapcsolat.

Nekem ő az első barátom és már 10 éve ismerem nagyon jó,de csak 8 hónapja kerültünk közelebb egymáshoz és az ő részéről ez az egész csak testiség.Szóval senki nem tudja,hogy együtt vagyunk.

Tudom,hogy az ő családja eléggé befolyásos és az anyja már így is eléggé utál,nem akarok még több konfliktust...Nem tudom,hogy elmondjam-e neki azt,hogy terhes vagyok vagy ne.Ő sem akarná megtartani,de talán tudnia kéne.

Nem tudom,hogy mit tegyek.Bízok benne,de nem akarom megijeszteni ezzel az egésszel.



2012. dec. 11. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mondd el neki. Minden szempontból tudnia kell, és tessék neki is vállalnia a felelősséget. Hisz amíg te sok gyötrelmet fogsz még kiállni (bár bocs, de sajnos így van), addig neki is tessék tanulnia a történtekből legalább!
2012. dec. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképpen mondd el neki! Meg kell beszélnetek, akkor is ha nem tartjátok meg!
2012. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mond el, ahogy írod azért tudnia kéne róla.
2012. dec. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Mondd el, és legközelebb legyetek elővigyázatosabbak. Most még nem érzed ennek a döntésednek a súlyát, de később fogod. És lehetnek olyan következményei, amivel most még nem is gondolsz. Egy életet dobsz el.
2012. dec. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Hol bízol benne, ha nem mondod el neki?? Ez most nem az a kérdés, hogy milyen színűre fesd a hajad, hanem egy életet fogsz eldobni, ember!! A közös gyereketeket. Joga van tudni. Pláne, hogy abortusz után úgysem lesz kedved vele szexelni, erre kb 90% esély van. Majd jól megijeszted azzal, ahogy az abortusz után viszonyulni fogsz felé, úgyhogy inkább készítsd fel rá először!

(nem mellesleg nem ártana azon is elgondolkodnod, hogy esetleg megtarthatnád. Vagy mondjuk örökbe adhatod.)

2012. dec. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

Nálunk én voltam az egyetlen aki kiállt a baba mellett, és végül mindenki beletörődött abba, hogy babuci marad! :) Igaz én felnőtt vagyok, viszont elvetetni nem tudnám a gyerekemet. Én most már nagyon boldog vagyok a pici babucival a pocakomban, nem bántam meg. :)


12 hkm

2012. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Mindenképpen mondd el, rá is tartozik, akármit is döntesz. A te szüleid tudják?
2012. dec. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen én is elmondanám. Hiszen neki éppen annyi köze van a babához mint neked. Neki is tudnia kell, hogy nagyon nagyon oda kell figyelni a védekezésre!!

Ráadásul neked még a szüleidet is be kell avatnod mert egy részt kiskorú vagy és kell a szülői bele egezés másrészt meg pénzbe kerül. Ha jól emlékszem olyan 30 ezer körül van az ára bár ez nem biztos. De az tuti, hogy fizetni kell esetleg a barátod állhatja a felét.

2012. dec. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12%
16 évesen már nem biztos, hogy kell a szülői beleegyezés. Persze nehéz úgy, hogy a szüleid meg ne tudják.
2012. dec. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%
Ha van lelkiismereted elmondod neki és azért se kellene hülyeséget csinálni hogy az anyja utál téged. Gondolom ez is közrejátszik hogy nekell a baba. én megtartanám. Na a gyerek szenvedjen más miatt és gondolj bele egy élö érze valaki fáj neki az abortusz
2014. máj. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!