Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a vőlegényemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a vőlegényemnek, hogy nem tőle vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Megtalálta a tesztet és nem tudtam neki akkor elmondani,mert nagyon örült,egész nap erről beszélt.
2013. febr. 24. 17:44
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Ez kérdés? Persze, hogy mondd el. De a bőröndjeiddel együtt, mert ha van egy csepp esze, akkor kivág, mint macskát .... Mondom ezt nőként. Az ilyenek miatt mint te sosem csodálkozom, hogy összességében az összes nőt k*rvának kiáltják ki az egész világon. De szégyellem magam miattatok is.
2013. febr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ez vicc???
2013. febr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom szegényt... Igen, az ilyenek miatt hívnak minden nőt k...rvának.
2013. febr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
El bizony es szamits ket nagy pofonra meg a szakitasra
2013. febr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

Azért emiatt nem vagyok k.va.

Nekem is nehéz ez az egész helyzet,én sem így terveztem ezt az egészet.Hoztam pár nem túl jó döntést az életben,ettől még nem fogok a pokolra jutni.

2013. febr. 24. 17:51
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Igen most mond el neki,de remélj vele hosszú időt.Joga van megtudni az igazságot!
2013. febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
Osztom a legelső válaszoló véleményét !!! Úgy-úgy... el kell mondani ... a megcsalásra nincs elfogadható magyarázat..Az csak a minimum,hogy vállalod a következményét a tettednek.. a "vőlegényednek" nem teheted tönkre még jobban az életét azzal,hogy más porontyát varrod a nyakába..
2013. febr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod hiszen barmelyik szexbol lehet gyerek egy honapon belul.

Megint egy okos no aki nem ismeri a bio alapokat.faraszto

Ha meg egy egesz honapig nem volt veled o is rajon nem az ove

2013. febr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Csak rossz döntésnek nevezed, hogy a vőlegényed mellett lefeküdtél mással?! Én elsüllyednék szégyenemben még akkor is, ha netán összevesztél vele valamin. Várhattál volna a vígasztalódással.
2013. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim válasza:
ha továbbra is a völegényeddel szertnél együtt élni, akkor ha még van rá idő, mond neki hogy nem szertnél még gyereket. ezt jobban meg fogja érteni mint azt hogy nem az övé.
2013. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!