Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az ha...

Pancsa999 kérdése:

Szerintetek normális az ha "nyitott" kapcsolatban él az ember, és amíg van egy barátja/barátnője addig máshoz is. Hm. Vonzódik?

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Én nem tudnék nyitott kapcsolatban élni, mert csak olyan emberrel vagyok együtt, akit szeretek és az alatt az idő alatt nincs szükségem másra. Azt meg végképp nem tudnám elviselni, ha a párom más nőkhöz vonzódna, vagy akár le is feküdne velük. (20 L)
2013. júl. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Volt már erről kérdés, jó nagy viták kerekedtek. :)

Én személy szerint nem tudnék nyitott kapcsolatban élni, elképzelni sem tudom, hogy mással is szexeljek vagy bármi, ha közben szerelmes vagyok a páromba. És azt sem bírnám lelkileg, hogy ő más nőkkel csinálja.

Ettől függetlenül, ha valakinek ez tényleg megy, elfogadom. Nem tisztem megmondani h normális-e vagy nem, ha neki így jó.

2013. júl. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyitott kapcsolatban nyilván normális, ha máshoz is vonzódik az illető. (Nem nyitottban is normális, csak ott illik ellenállni a késztetésnek.)
2013. júl. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha mindkét félnek VALÓBAN megfelel ez az állapot, akkor addig normális. Mindenesetre keveseknek működik hosszú távon.
2013. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Én most pont ilyen nyitott jellegűben vagyok. :) A kvázi "páromnak" van nője, neki ez igy jó.. összejárunk, csalja velem a nőjét, én is azt csinálok amit akarok, nincsennek kötelességek!!

L/24

2013. júl. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem nem normális,mert egy kapcsolat két ember között történik.Ha tud a dologról a másik fél,sőt,mind a két fél "Hm.Vonzódik" egy másik személyhez,és ezt el is fogadják,akkor végülis rendben,mindenki szíve joga szerint él.De ha nem tudja másik fél,akkor ezt bizony nem nyitott kapcsolatnak,hanem megcsalásnak hívják.
2013. júl. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
24 éves lány, a párod másik nője tud rólad? Mert ha nem, akkor rossz hírem van: te nem nyitott kapcsolatban élsz, hanem lotyó vagy. Bocs :)
2013. júl. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért ne, ha minden résztvevőnek megfelel.
2015. szept. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!