Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem merek nyitott szájjal...

Nem merek nyitott szájjal mosolyogni, mert rondának érzem magam (részben fogszabályzó miatt)! Ez baj, normális? Ha leveszik, megváltozhat ez az érzés?

Figyelt kérdés

Két évvel ezelőtt egy fiú beszólt, hogy "idióta a mosolyom". Ekkor kezdő fogszabályzós voltam, tehát még a fogaim nem rendeződtek. Az eset óta nem merek nyitott szájjal mosolyogni a fényképeken, szórakozóhelyeken, stb.

Egy hónapon belül leveszik a fogszabályzóm, de félek hogy ez a bizonytalanság nem fog elmúlni... Igazából nem is a fogszabályzó miatt nem akarok mosolyogni, hanem mert eltorzítja az egész arcom, az orrom kiszélesedik, stb.

Lehet hogy jelentéktelen problémának tűnik, de nagyon rossz, mikor azt látom hogy körülöttem mindenki felszabadultan, szépen mosolyog. Kivéve engem.


2011. szept. 11. 15:30
 1/6 Hailey13 ***** válasza:
100%

olyan sok gyökér van..mondanak minden hülyeséget, benned meg megmarad. felejtsd el az ilyeneket!:) egyik fiú gimiben mondta elvileg "viccből" hogy nekem van a legvastagabb lábam. és akkor voltam 160cm 42 kg, ami azért annyira nem vészes...olyan rosszul éreztem magam, hogy ebéd helyett (azon a napon pénz volt nálam szendvicsre mert nem tudtam hazamenni) vettem egy fél literes energiaitalt. hát, szépen beütött, remegett mindenem, szédültem, stb... nagyon hülye voltam, hogy miatta inkább nem ettem. aztán persze ő volt megsértődve, hogy ezen miért kell kibukni, csak szórakozott rajtam.. egyébként most is a haverom..:D

szóval hidd el, ha leveszik a fogszabályzót mindenképpen szép mosolyod lesz, de lehet hogy már most is az! lehet hogy valaki épp abba szeret bele, hogy mosolyogsz:)

2011. szept. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát ez a fiú nem viccből mondta, előtte kavartunk és aztán elég csúnya vége lett, egyértelműen az volt a célja hogy megbántson.. de tényleg igaza volt ebben:/

Nagyon rossz, hogy már több mint két éve gátlásaim vannak emiatt. Amúgy sokat mosolygok meg alapvetően jókedvű lány vagyok, de flörtölni pl nagyon nem merek.


Remélem hogy ha leveszik a fogszabályzóm ez elmúlik, de félek hogy nem :S

2011. szept. 11. 16:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Halál komoly szerintem ,a fogszabályzó néha sexi is.

Ne félj mosolyogni. add önmagad.

2011. szept. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem baromira szabálytalan fogaim voltak nem rég felrakták a fogszabim és eldöntöttem nem érdekel ki mit mond én nem fogom takargatni röhögök vigyorgok fűre fára:)

Lányok odáig vannak értem aszt mondják baromi jól ál..

Haverjaim szint úgy el vannak ragadtatva a mosolyomtól ne félj mosolyogj

2012. márc. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja 15/L
2012. márc. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehogy már hallgass egy idióta fiúra! Ne hagyd magad! Nem tudom,ha neki ronda lenne a mosolya,fel merné-e tetetni a fogszabályzót,és merne-e mosolyogni... Te is tudsz felszabadultan mosolyogni,csak ne görcsölj,hogy az emberek vajon mit gondolnak rólad! csak légy önmagad! vidám!
2012. márc. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!