Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megkülönböztetni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megkülönböztetni, hogy egy lány azért kedves és nyitott valaki felé, mert egyszerűen ilyen, vagy pedig tetszik neki az illető?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:

ha tetszik neki az illető,akkor zavarban van,

másképp viselkedik,ha a barátnői is vele vannak

és másképp,ha kettesben vannak


nagyobb társaságban viszafogottabb,van h úgy tsz mintha észre se venne

2012. febr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én kedves és nyitott vagyok mindenki felé, és bizony elég nehéz eldönteni, hogy ki jön be és ki nem. Szerintem a legjobb, ha elkezdesz vele flörtölni és rá fogsz jönni, hogy mennyire érdekled. Ennyi a titok - lépni kell! :)
2012. febr. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!