Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feljelentenéd a szomszédod,...

Feljelentenéd a szomszédod, ha 6-7 állatot tartana a lakásban?

Figyelt kérdés

Egyik sincs oltva, kijárnak a lépcsőházba ("véletlenül kiszöknek"). Leginkább a fertőzéstől félek. (8 hetes terhes vagyok)

Természetesen szaguk is van, és hangjuk is.

/volt, hogy az egyik állat az emeletre pisilt, persze a gazdája nem törölte fel.... mikor rászólt valaki,még ő volt

felháborodva...hogy azért van a házmester,hogy felmosson/


2013. júl. 13. 10:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%

Nem... Ameddig nem éhezteti,vagy bántja őket nem. Annyit lehet szólni,hogy udvariasan megmondod neki,hogy jó lenne ha beoltána az állatokat,nehogy fertőzést kapjanak,ami az ő érdeke is mert nyilván szereti az állatokat.

Amúgy mit tart? Macska,kutya,papagáj?

2013. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Az állatokat nem tartja rosszul... de egészségügy szempontból gondoltam a feljelentést.

Amúgy a lakása is csupa kosz és rendetlenség.


Macskák, görények, tengerimalac, degu

2013. júl. 13. 10:21
 3/22 A kérdező kommentje:
Kutyát is szeretne...már nézegetik az apróhirdetéseket...
2013. júl. 13. 10:22
 4/22 anonim ***** válasza:
97%

Annyit tegyél meg,hogy szólsz. De nem ordibálva és ajtótcsapkodva és nem azt kiabálva,hogy terhes vagyok és terhes vagyok!!

Ha az állatokat jól tartja akkor meg feljelentés alaptalan. Nekem is vannak állataim,igaz nem lakásban,hanem házban és házkörül és csak a kutya van beoltva fertőzések ellen

2013. júl. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

Túl jól informált vagy felőle :) nekem úgy tűnik mintha bejárnál hozzá :)


De valóban elég zavaró lehet aki ennyi állatot tart társasházban. Egyet tegyél meg olvasd el a társasházra vonatkozó szabályokat és ennek keretén belül lépj!

2013. júl. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
azis zavaró lesz,mikor a te csemetéd fog üvölteni éjszaka
2013. júl. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Voltam nála, épp azért mert megkértem, hogyha már kijárnak a macskák, és odapisilnek valahova, legyen kedves feltörölni.


Mikor legutóbb szóltak neki (közösképviselő), hogy elég az állatokból, hoztak még 2 görényt...

2013. júl. 13. 10:30
 8/22 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ennyi állatot nem is szabad így tartani.

A közös képviselőnek szólj, ő tud intézkedni.

2013. júl. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
15%
Hivatkozzál allergiára (mert a gyerekben kialakulhat különböző ingerek hatására) és hívd ki az egészségügyiseket! A macskákat pedig fogd el és ad el a kínai piacon! Aki azt mondja hogy lehet otthon tartani macskát chip és oltás nélkül annak egy tartós veszettséget kívánok! Nyugodtan üvöltözhetsz vele, mert egy hülye ember csak abból ért.
2013. júl. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%
Én elköltöznék, sem terhesen, sem gyerekkel nem élnék ilyen helyen. Feljelentheted, de ne számíts sokra.
2013. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!