Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Feljelentenéd a testvéredet...

Feljelentenéd a testvéredet ha folyamatosan meglopna?

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem. De megszorongatnám picit a lelkét, a család füle hallatára, az biztos.
2013. jún. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Jól elverném, nem hívnék azért rendőrt

20/F

2013. jún. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De nem piti dolgokról van szó,és hónapokon keresztül csinálja. Ja és a szüleinket is meglopja.
2013. jún. 8. 23:16
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
fejeld ki a cipőjéből az tutibb.
2013. jún. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
az én nővérem is ezt csinálja,nem tudom hogy mit tegyek vele
2013. jún. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Ha már sehogyan sem tudom megoldani akkor igen. Főleg ha nagy értékről van szó. Ha csak heti 2-3 ezer lenne azzal a rendőrök úgysem foglalkoznának. De az biztos hogy kapna pár pofont.

Egyszer volt hogy a húgom meglopta a anyámékat. Akkor anyám szekrényéből vett ki 10000 Ft-ot arra is én jöttem rá. Mert volt hogy a húgom kért tőlem pénzt pontosan ennyit de nem tudtam neki adni mivel akkor nekem sem volt feles 10 ezresem még ezer forintom se nagyon volt, de azt adtam neki. Akkor anyám pár órával később vette észre hogy eltűnt egy tízes, és amikor a húgomat mentem megkérdezni a dologról akkor ő nem volt ott de az asztalán ott figyelt egy tízezres. Akkor egyből ment a cirkusz, de utána pár hónappal később megint ez ment, akkor anyám már zárta a szekrényt de volt amikor én fürödtem és az én pénztárcámból ami a fiókomba volt eldugva, ott is a papírjaim meg füzetem alatt volt eltűnt belőle 20 ezer forint, akkor a húgom aznap beállított ide az okos telefonjával amire gyűjtött hát egyből kapott tőlem egy akkora fülest hogy egyből bevallotta és sajnálkozott meg minden. Akkor apámtól kunyerált el 30 ezer forintot rá, meg a nagyszüleimtől is lopott pár ezret. Csúnya vége lett belőle az biztos, főleg hogy nekem az a húszas arra kellett hogy kifizessem vele a villanyszerelőt, így rohanhattam a bankba meg a barátnőmhöz kölcsönkérni hogy meglegyen estére mire végez. Persze több pénzről volt szó de egy húszas kellett volna még hozzá. Hát égett is a fejem ettől, de azóta leállítottuk a húgomat szerencsére.

2013. jún. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Kleptomániás.

Ultimátum: vagy kezelteti magát vagy feljelentem.

Ennyi.

Nem kell mindent elnézni csak mert a testvéred.

Úgy látom ez őt se nagyon izgatja.

Biztos vagyok benne, hogy én kőkeményen kiosztanám a család előtt majd zárni kezdeném a szobám és a pénzt.

Akár neki is mennék, hogy észhez térjen.

Ha nem hagyja abba kőkeményen gallyra vághatja a jövőjét.

2013. jún. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabb az, ha drogfüggő. Akkor szembesítés és elvonó.
2013. jún. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit lopna, csórna. Nyilván ha kevéske aprót vagy csokit vagy ilyen marhaságokat, akkor nem. De ha bizonyítható, és komolyabb pénzösszegeket, értékesebb cuccokat lopdos tőlem, akkor simán. Nem vagyok ilyen vérségmániás, hogy jaj, a tesóm, szeretnem kell és falaznom kell neki akkor is, ha szemét. Öcsémből ki is nézném sajnos. Folyton pénzt lejmol, aztán szájhúzogatva adja vissza...
2013. jún. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ott lakik veletek? tuti kivágnám mint a kakás cicát, aztán ha a lopkodás miatt börtönbe kerül, mert olyan embert lop meg, aki nem lesz vajszívű vele, akkor kicsit elgondolkodik majd az életén.
2013. jún. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!