Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 5 év körüli gyerek...

Ha egy 5 év körüli gyerek azzal szórakozik, hogy a tábortűz füstjét az arra haladó idegenekre hajtja?

Figyelt kérdés
Jogos-e, hogy a fiatal anyukája leszúrja azt az embert, aki fogja magát és visszalegyezi a füstöt a gyerekre? Az anya korábban rászólt a gyerekre egyszer, de az továbbra is csinálta, az anya meg csak állt ott és nézte.
2013. júl. 15. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is vissza legyeztem volna a gyerekre, az tuti :)))
2013. júl. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogos reakció. Ha anyától, vagy mástól nem tanulja meg, miért nem jó az, akkor megtanulja első kézből. Anyuka ne akadjon ki ezen, szerintem. Többet tanult attól, aki visszalegyezte rá, mint tőle, ha egyszer szólt, akkor se hatékonyan. Végeredményben sokat tanult a gyerek aznap.
2013. júl. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Előzővel értek egyet én is.
2013. júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Mit tud azon annyira legyezni, visszalegyezni pedig már végkép nem tudom.Szerintem azt annyira nem lehet irányItani.
2013. júl. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Négyes, te nem érted ezt a rettentő nagy, nap mint nap velünk lévő, égető problémát.
2013. júl. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Utálom az ilyen szülőket.. gyereket nevelni nem tudnak, vagy nem is akarnak, könyörögnek az 5 éves gyereknek aki elküldi őket a piiiicsába, de ha valakinek nem tetszik a hülye gyerekük viselkedése, esetleg valaki megvédi magát tőlük, azokra már támadnak egyből, azokkal képesek határozottan viselkedni.. szánalmas.. Én lehet, hogy nem is a gyerekre legyeztem volna a füstöt, hanem az anyjára, hogy vegye már észre magát..
2013. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

Ha már szólt, akkor jogos, bár ha valakit zavar, én akkor anyuka helyébe nem hagytam volna tovább.


A legyezést én sem értem. A füst száll felfelé, egy 5 éves a kicsi kezével hogy tudja hajtani a füstöt? Mennyit tud ráadásul? Pár centire. Hiába telleget egy felnőtt is a füsttel, az felfelé száll, hiába próbálom oldalra hajtani.

2013. júl. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Tegnap bográcsoztunk, 4-es vagyok, a gyerekem a füstbe állt, hirtelen nem őt állItottam el, hanem a nagy eszemmel legyeztem a füstöt, persze semmit nem tudtam ellegyezni, ezért nem értem a kérdést, mert visszalegyezni már főleg nem lehet mit. Nem ping-pong labda. Ez megint provokáció.
2013. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!