Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem 8 év és egy gyerek...

A férjem 8 év és egy gyerek után bejelentette, hogy rájött: a férfiakat szereti?

Figyelt kérdés
Ez volt egy hete. Azóta sokk hatása alatt vagyok. Nem vagyok képes feldolgozni. Semmi jel nem utalt erre. Semmit nem sejtettem. Azt állítja, hogy nem volt még férfival, de akkor honnan tudja? Ha meg volt, úgy volt velem is? A szexuális életünk mondjuk tényleg egy éve kb. nem olyan mint volt, de a babának tudtam be. Jézusom, nagyon feldúlt vagyok és nem tudok lehiggadni. Természetesen válni fogunk, de ez is annyira a semmiből jött. Én szerettem/szeretem, azt hittem boldogok vagyunk és minden rendben. Erre elém áll egy ennyire abszurd dologgal...hogy dolgozzam ezt fel? Rosszindulatú megjegyzésekkel kérlek hagyjatok!

2013. júl. 12. 10:33
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
95%
Hogy dolgozd fel? Ehhez idő kell, mindenkit lesokkolna, de keményen egy ilyen bejelentés.
2013. júl. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
86%
a családi titkokban volt pont egy ilyen rész, szerintem érdemes lenne megnézned. sajnos nem tudsz mit tenni. el kell fogadnod a helyzetet. idővel megbékélsz.
2013. júl. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
94%
Gondold végig higgadtan a dolgokat, neked új életet kell kezdened, ez egyértelmű. Beszélgessetek nagyon sokat, előbb utobb el fogod fogadni
2013. júl. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
15%
Mi az, hogy "természetesen válni fogunk"? Megoldást keress, női praktikát, segítséget. Szedd elő azt a tudományod amivel anno levetted a lábáról, és a szexuális életet aktivizáld. Nyugi, semmi sincs elveszve.
2013. júl. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

Már arra is gondoltam, hogy ez csak egy hülye indok, hogy váljunk és nem meri megmondani az igazat, annyira abszurd. Bár ilyennel előállni, ha nem így van, még abszurdabb. És sírt nagyon, amikor elmondta, látszott, hogy örlődik.

Ezeket a műsorokat nem nézem, de azért köszönöm.

2013. júl. 12. 10:41
 6/50 anonim ***** válasza:
12%
Egyébként mindent megtettél már az ügy érdekében? Mindent? Vagy kapásból bedobtad a törülközőt.
2013. júl. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
4-es, gondolod azért lett homo, mert nem vagyok elég csábító? Akkor max. megcsalna egy nővel, de nem a férfiakhoz vonzódna.
2013. júl. 12. 10:42
 8/50 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez durva...de semmiképp ne vedd magadra a dolgot! Ő volt eddig gyáva beismerni akár neked, akár saját magának is. Sok meleg férfinek volt először barátnője, ismerek olyat, akinek felesége is volt ugyanígy, hosszú éveken át. Neki se lehet könnyű most, próbáljatok meg minél többet beszélgetni, hogy ne maradjanak benned kérdések, és semmiképp ne a te nőiséged csorbuljon.
2013. júl. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
Nem én "dobtam be a törölközőt", hanem közösem beszéltük meg. Nem is értem...persze biztosan én vagyok a hibás, hogy nem küzdök, de valahogy nincs hozzá gyomrom, hogy férfiakkal versengjek.
2013. júl. 12. 10:44
 10/50 anonim ***** válasza:
95%
4-es: ha kijelentett, hogy homo, nem nagyon segít a szexi fehérnemű, meg a női praktikák, mert nem erre vágyik!
2013. júl. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!