Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezted már úgy, hogy neked...

Érezted már úgy, hogy neked ez nem élet?

Figyelt kérdés

Ugy ertem, mindenkinek van egy elkepzelese, milyen eletet akar, akart, szeretne.

Ehhez kepest nagyjabol nekem jol is ment. Egy magamhoz kepest boldog emberre valtam.

Aztan elkezdtem egy kapcsolatot, azt hittem minden ok. Csalad..gyerek. Itthon ulok vele, be vagyok gyepsedve es nem latok kiutat. Visszanezve a ferjem egy elkenyeztetett anyuci fia, a gyerekem, akit imadok amugy az egyetlen tarsasagom, de eppen ezert az agyamra is megy. Beszelni meg most tanul. Eppen ezert kikeszit. Nem tudok nelkule egy lepest sem tenni.


A ferjem segitseget kertem mar tobbszor, hogy igenyem lenne egy kis "en" idore, mert megorulok, de nagyjabol ugy jon le az egesz, hogy csak igerget. En vagyok az utolso magam szamara. Probalok ele beszelgetni munka utan, de ugy latom, hogy annak ellenere, hogy hall engem, nem figyel. Azt vettem eszre, ha jo is a kedvem valami miatt, mert vegre ratalalok valami aprosagra, ami felvidit, o tuti lelomboz. Nem vagyok olyan lelkes, motivalt mint regen, teljesen ki tudok borulni.



Sokan mondtak mar, hogy depis vagyok. Az orvos szerint nem. A tabletta ugy sem old meg semmit. El lehet itelni, de nem ezert jottem.

Lassan csak azt latom, hogy nekem ilyen elet nem kell...!


Ti mit tennetek? Vagy mit tettetek?



2013. júl. 10. 13:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%

Én is hasonló szituban vagyok, gyerek nélkül. Én is úgy érzem, hogy be vagyok zárva, már már az őrület határán vagyok. Szinte ordítok, hogy én nem ezt akarom, mégis itt vagyok, több okból. Szóval én is úgy vagyok vele, hogy nekem ilyen élet nem kell, mást akarok, nem akarok itt lenni, stb.

Szóval én megértelek.

2013. júl. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%

Keress barátokat..

Kisgyerekkel azért nem olyan nehéz, játszócsoport, játszótér, stb..

2013. júl. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
Kisgyereket nem tudod néha rábízni nagymamára, rokonra, vagy esetleg a férjedre ha épp nem dolgozik? Csak pár órára, addig elmehetnél fodrászhoz, barátokkal, vagy akármi. :)
2013. júl. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
12%

Nekem is vágányra fog futni az életem, vagy azon is van. Át kéne tenni egy másikra ezt a vonatot, de a sínes ember nincs ott, hogy átállítsa. Szerintem leugrom erről a vonatról és megpróbálok átugrani egy másikra ami a célirányba megy. Hogy mikor jön a másik és lesz-e erőm vagy időm ráugrani na ez az amit nem tudok. Leugrani könnyebbnek látszik.


Érthetőbben én is le szeretnék számolni a mostani életemmel. Kilépni könnyű lenne, de utána hogyan tovább azt nem tudom. Költözésen jár az eszem, társas albi. Aztán nemtom mi lesz.

24/N

2013. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Én is azt nem értem, hogy nekem az ilyen "unalmas" vagy jobban mondva otthonülős ismerőseim közül is az összes többet jár el, mióta gyereke van. Babaúszás, babamama kör, zene bölcsi, ringató, csiribiri torna, játszótér, ezeken a programokon összeszednek másik anyukát ismerősnek, aztán vele, egymáshoz stb. Érted...

Volt aki már kismamaként összemelegedett másik kismamákkal, mert mindig találkoztak vizsgálaton, megbeszélték, azon kívül is találkoztak stb.


Melyik orvos mondta, hogy nem vagy depressziós? Milyen tablettáról beszélsz? 2013-ban jussunk már el odáig, hogy a depressziós ember az nem egy elmebeteg, akit begyógyszereznek, a pszichoterápia nem erről szól. Pszichológushoz eljárni beszélgetni meg nem árt.


Azt nem fogom írni, hogy a te férjed hülye, hagyd el, mert bezzeg az enyém, mert ha ennyire be vagy zárkózva, így beforgatod magad, és általában ilyen nyomorultul vagy, akkor hajlamos az ember sötétebben látni mindent, és más ember nem lévén a közelben akár épp a férjed az ügyeletes hülye, aki minden bajodnak a forrása, mert ugye valakit okolni kell.

2013. júl. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek a hozzaszolast.


Az elsonek: Ha mar megfogalmaztad, hogy mi a baj, az fel ut! Hidd el, gyerek nelkul nagyon konnyu menni. Csak egy kis batorsag kell -es gyujotopenz.


Masodik: vannak "barataim" De ok dolgoznak, meg megvan a bajuk.O is ezt mondjak, menjek el otthonrol, de amikor elmennek -veluk, hozzateszem- akkor pont nem ernek ra. Ok meg nem hivnak engem, hogy elmenjunk, vagy eljojjenek ide.

Nyilvan mar nekik is eleguk an abbol, hogy sopankodok, amin nem csodalkozok, mert mar lassan sajat magam is utalom. Talan hamarosan, ha visszamegyek dolgozni, eljon a megvalto!


Ja, nem, akkor sem...Mert amellett, h melozok, majd ugyan ezeket kell csinalnom, s a gyerekhez nekem kell felkelnem, mert O ugy alszik, mintha lelottek volna -sztem tetteti..:) Ez utan meg sokaig nem tudok visszaaludni, igy en is nyugosen kelek.


3: de, ra tudom bizni. Neha. Mert anyamnak "eleg" hetente egyszer, viszont o gyakorlatilag nezi az orajat, hogy mikor erek vissza, s ezzel lelkiismeret furim van. Emellett meg az addig eltoltott kellemes idomet is el tudja vele battyantani.

Fodrasz, kozmetika!! Imadnam. "Sajnos" uj lakasba koltoztunk, amin meg mindig dolgozunk es anyagilag lenullaz minket havonta a rezsi+stb. Pedig elotte jol kijottunk, es ez is bant..HOgy nem elhetek olyan szinvolnalon, mint elotte.

Ferjre rahagyni lehetne, megbeszeltuk hogy mikor, de valahogy mindig kozbejon valami mas (mellesleg nem tudom, hogy normalis-e, de akkor is leliismeret furdalasom van, hogy o vigyaz ra, mert biztos mas "jo anya" megoldja es nem panaszkodik)


4. van gyereked? Ha nincs, mi tart vissza a vaganyvaltasban?

2013. júl. 10. 13:41
 7/26 anonim ***** válasza:
40%
Én is érzem, hogy az ilyen élet nekem nem lenne élet, de szerencsés helyzetben vagyok, mert el sem fogok indulni ezen az úton.
2013. júl. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
9%

1es vagyok.


Gyerek nélkül se könnyű menni. Van két kutyám, akiket semmi pénzért nem tudnék elhagyni/ itt hagyni, viszont pénzem egyelőre nincs. Szóval ne gondold, hogy akinek nincs gyereke annak könnyű...

2013. júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Igen, most is. Jópár napja már erősen azon gondolkodom, hogy nagyon jól elvoolna nélkülem is ez a világ.
2013. júl. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
12%

4-es vagyok.

Az, hogy részben a szüleim végett, részben meg anyagi okokból nem tudtam tanulni, érettségi jobb szakma stb. Műveletlenül csak 4 órás takarítónak kellek, ebből se lesz tanfolyam. De elegem lett keresek valamit és ha kell akkor nem eszem, de leszállok erről a vonatról.

Am nincs gyerekem.

24/N

2013. júl. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!