Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan lettem megbüntetve?

Jogosan lettem megbüntetve?

Figyelt kérdés
Anya vőlegénye már több, mint egy éve él itt, augusztusban lesz az esküvőjük. Tegnap azt mondta, hogy miután ő már a család része és régóta ismerjük egymást, szólíthatnám apának, ha gondolom, de én azt mondtam, hogy nem szeretném. Semmi többet nem mondtam, de anya szerint nagyon szemtelen voltam és ezért nem mehetek hétvégén a Balatonra a barátnőimmel. Szerintem ezt nem érdemeltem meg!

2013. júl. 16. 13:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem. Nem lehet kényszeríteni valakit, hogy apának szólítsa a mostoháját.


Vérszerinti apukáddal mi a helyzet?

2013. júl. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem jogos a büntetés. Szerintem inkább a pasiját kellene helyretennie, mégis mit képzel az a fickó.
2013. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt jogos, egyáltalán.
2013. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a pasit nem kell helyretenni, nagyon is kedves felajánlás-felelősséget vállalni más gyerekéért ilyen módon, hogy az apjának tekinti magát.


Anyukával vannak a gondok. Azt tudom elképzelni esetleg, hogy igazi apu otthagyta őket és ezzel a döntéssel a kérdező őt "védi", elismeri továbbra is, pedig...

2013. júl. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A buntetes nem volt jogos, de a ferfit sem kellene elitelni ezert, mert o csak a szeretetet akarta kimutatni ezzel. Inkabb anyuka fejeben van itt nagy problema....
2013. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt jogos, abban neked kell döntened kizárólag, hogy apának szólitsd.
2013. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az igazi nem tudni, hogy kicsoda, nem voltam betervezve.
2013. júl. 16. 13:46
 8/16 anonim ***** válasza:
Én se értem alapból,neked volt apukád, senki más nem lehet az,maximum nevelőapukád. Anyukád megérthetné,hogy a férj egy állapot az apa,pedig örökös dolog,azt nem választjuk. Attól még szeretheted a nevelőapád, esetleg jobban is..Szóval érdekes kérdés ez.
2013. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Neked kell eldöntened, mikor érzed úgy, hogy apának tekintsd.
2013. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom már kamaszlány vagy, ha a Balatonra mentél volna a barátnőiddel. Egy éve él veletek a férfi, gondolom max pár éve része az életeteknek. Érthető, hogy nem fogsz ennyi idő alatt apaként tekinteni rá, és úgy hívni, még akkor sem, ha nem ismered a vérszerintit.
2013. júl. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!