Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el szuleimnek,...

Hogyan mondjam el szuleimnek, hogy ujra egyut vagyok a volt baratomal, hogy ne tiltsanak el tole?

Figyelt kérdés
Az elso alkalomal nagyon kiakadtak a szuleim amikor megtudtak ,hogy baratom van.Eleg szigoruak,meg is ertem mert feltenek! A baratom es koztem 8 ev van es ep ez a baj...!Pedig mi nagyon szeressuk egymast es tenyleg nem eroltet ram semi olyant amit en nem szeretnek es nagyon rendes,csak ezt a szuleim nem ertik meg.
2013. júl. 18. 16:06
 1/6 Amado atya ***** válasza:
12%
Ne mondd el. Szerintem semmi közük hozzá.
2013. júl. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Manapság sok olyan hír van a médiában hogy annak a 15-18 év közti lánynak vagy 5-10 évvel idősebb barátja lefeküdt vele nem védekeztek és 16-17 évesen vagy még fiatalabb és terhes. Vagy megerőszakolta vagy bántalmazta valamiért. Valahogy megértem a szülőket ilyen téren, de ha a párod tudna nekik bizonyítani hogy igen is megbízható akkor azért adhatnának nektek esélyt. Szerintem beszéld meg a szüleiddel hogy legalább esélyt adjanak arra hogy a párod bizonyíthasson. Ha elmúltál legalább 16 akkor szerintem már nem kellene ennyire szigorítani.
2013. júl. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
74%

Egy cikben olvastam ,hogy 10-13 év korkülömbség kezelhető simán.


A 8 év nem sok, sőt kell is 6-8 év.


Pl. a barátom 33 éves és egy 24 éves lányka nagyon rástartolt. Én inkább 25 évesnél húznám meg a határt én 32 éves vagyok.


A pszichológusok és párkapcsolati szaktanácsadók véleménye szerint 10 év simán kezelhető sőt jobb is ha a férfi idősebb.


De persze fontos ,hogy nem egy 10 éves kislány és egy 20 éves pasiról beszélünk mert az pedifilság.


Hogy tudni lehessen, hogy nálad mi a helyzet tudni kellene a korod.


De ha mondjuk 16-17 éves vagy és a párod 25-26 az már azért gáz, mert agyilag is eltérőek vagytok és még millió buktatója van. Ahogy olvastam a kérdésedet nem nagyon lehetsz maximum 22-él több ,mert ha annyi lennél akkor tudnád ,hogy kell hog a pasi 5-6 évvel idősebb legyen.


Keressél a neten rá ezekre a dolgokra és ezek alapján győzzed meg a szüleidet.


Pl a lány akit a barátom most ismert meg mint mondta 23 éves és már a lány bemutatta a szüleinek a barátomat.


De mondjuk 16-17 éves lenne a csaj akkor én jelenteném fel a barátomat pedofilság vádjával :)

2013. júl. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hat mar betoltotem a 16:P csak sok irigy ember van manapsag akik nem birjak nezni hogy mas boldog es ezert "szart kevernek". De ha nem mondom el akkor felek h valaki mastol tudjak meg es akkor megint baj lesz belole! Es ha elmondom attol felek hogy akkor elvalasztanak ujra minket...es en nem szeretnem!de ezt ok nem ertik meg hogy tenyleg szeresuk egymast!Amugy a szuleim is latasbol ismerik ot
2013. júl. 18. 16:17
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Ha ennyire szuper a csávó, akkor miért "VOLT BARÁT"?
2013. júl. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16 évesen elég sok az a 8 év... Szerintem valami korodbelit keressél inkább. 19 vagyok de az 5 évet határ esettnek érzem az én koromban.
2013. júl. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!