Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szuleimnek igaza van? Mit...

A szuleimnek igaza van? Mit kene csinalnom?

Figyelt kérdés

mindig megkapom,hogy celtalan vagyok. nincs hobbim,nem sportolok, nem jatszok hangszeren,rajzolni nem tudok.

egyedül a macskakhoz ertek,veluk szeretek lenni. meg imádok sutni desszerteket,foleg tortakat.

es tanulok, egy jo hiru suliban. es szeretek tanulni, olvasni, el lenni magamban.

es adok a kulsomre, es jo par sraccal tudtam volna jarni, de annyira zárkózott vagyok,hogy hiaba tetszek valakinek,ez nem eleg.

es a szuleimtol mindig megkapom,hogy milyen gyökér vagyok, miért nincs hobbim/eletcelom. mar a tanulas miatt is beszolnak,hogy ne legyek tul streber.

igazuk van? keressek hobbit? mit kezdjek magammal?

16l

hibakert bocsi...


2012. nov. 27. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miaz, hogy beszólnak, hogy miért nincs hobbid? Hát azt írtad szeretsz sütni, olvasni, értesz az állatokhoz. Mi kéne nekik egy bulizós ribanc aki minden hétvégén hülyére issza magát és már vagy 20 fiúval járt?

Eszem megáll komolyan, örülnének ajó jegyeidnek meg, hogy nem vagy olyan, mint az átlag tinik mostanában.

Sztem mondd meg nekik, hogy neked igenis vannak hobbiaid, szeretsz tanulni, vannak céljaid, gondolom tovább szeretnél tanulni, örülhetnének ennek.

2012. nov. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Simán leírtál vagy négy hobbit...

Ezek szerint nem az a bajuk, hogy nincs, hanem hogy nem az, amit ők elképzeltek...

Amúgy meg olyat se hallottam még, hogy egy szülőnek az lenne a baja, hogy túl jól tanul a gyerek... Röhej.

16 évesen pedig nem látok abban katasztrófát, hogy nem jársz senkivel.

2012. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 intrepid ***** válasza:
95%
16 évesen még nem minden gyereknek hiányzik a bulizás, a pörgés, vannak szelidebb lányok is. Nyugodj meg, téged is meg fog találni a szerelem.
2012. nov. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat!:)

hat igen,ezek szerintem is beleesnek a hobbi kategoriaba. de ez nem olyan,amivel dicsekedni tudnanak, a munkahelyukon, hogy a gyerek elsportolo, vagy nagyon tehetseges valamiben. ezek ilyen aprosagok úgymond.:)

2012. nov. 27. 14:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Na hát ha csak amiatt akarják hogy legyen valami hangzatos hobbid, hogy dicsekedhessenek vele, akkor már csak azért se :)


Amiket írtál, hogy szeretsz olvasni, macskázni, tanulni (igen, az is hobbi, valakinek egyszerűen igénye van új tudást szerezni), no meg a sütés! Aki jól süt, még egy szakmát is tud belőle csinálni könnyen, meg ha nagyon szereted a macskákat akkor lehetsz macskamenhelyen pl önkéntes, meg ilyesmi. Ezek mind nagyon is jó, igényes célok, időtöltések, ne szégyelld :)

2012. nov. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök normális vagy. Kész csoda, mert a szüleid nem azok.


Én pl. rajzolni tudok, de 16 évesen fogalmam se volt a konyháról, sütni meg a mai napig nem tudok, csak főzni.


Ne aggódj, minden rendben veled, messze értelmesebbnek tűnsz az átlagnál. Remélem hamar jön majd egy fehér herceg, lóval meg mindennel, és elvisz. :)

2012. nov. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
tudsz sütni, szeretsz olvasni, macskás vagy.. épp elég ez hobbinak :)
2012. nov. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy teljesen átlagos,normális kamaszlány vagy,bár lehet,hogy az átlagnál zárkózottabb.Ami nem feltétlenül baj,hiszen nem vagyunk egyformák.Nyilván vannak barátnőid,haverjaid,magánszférád,magánéleted.Emellett nem vagy sem lusta,sem buta.Maradj ilyen!Viszont arra vigyázz,nehogy nagyon begubózz,elfordulj az emberektől,vagy antiszociálissá,esetleg depresszióssá válj!Ne nyomasszanak a szüleid elvárásai,egyszerűen éld az életed,és légy nyitott a boldogságra!
2012. nov. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Találj ki nekik valamit, amivel dicsekedhetnek. Pl legyen az életcélod a megvilágosodás, a hobbid a meditáció, vagy a jóga. Aztán ellenőrizzék, hogy hol tartasz, ha tudják... :)
2012. nov. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!