Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szuleimnek...

Pufadtgyík kérdése:

Hogy mondjam el a szuleimnek hogy egy kicsit gyerekes már ahogy velem bánnak 16 évesen? Tobbbi lent

Figyelt kérdés
Ma ontozkodni voltunk egy rokonunknál.Kitoltott egy féldecit.Erre apám teljesen kiakadt hogy nehogy megigyam 16 évesen.Na itt telt be nálam a pohár.Nem mondtam semmit de sirni tudtam volna az idegtol.Egyébként 15 éves koromig mig nem mentem el koliba 8 orai lefekvés vol!!!Pedig ez egy kicsit ciki 15 évesen.Valaki adjon már tanácsot,hogy magyárazzam el nekik hogy nem akarom hogy igy bánjanak velem.
2013. ápr. 1. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Az én anyukám sem hagyja, hogy igyak, pedig már elmúltam 18:) ha bulizni megyek, akkor is mindig elmondja, hogy ne piáljak.

Szoktam amúgy inni, tudja ő is, de mindig mértékkel. 16évesen tényleg nem szokás a szülőkkel "koccintani":)

2013. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nekem anyám akkor döbbent rá ,hogy igazam van amikor Nagynénémék nyaralójában voltunk én pedig a stégen álltam pólóban majd mondogatta ,hogy vegyem le stb erre mondtam neki ,hogy nyugi nem vagyok 3 éves ekkor észbe kapott. Ma már a szomszédság a nyaralóban 3 évesnek becéz:))
2013. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 vagyok, lány. Anyukám ha együtt megyünk valahova és találkozunk egy ismerőssel, egyből megkérdezi amolyan gyereknél használt elvéknyított hangon hogy: "Na ki köszön?" Igaz, hogy addigra már köszöntem és vissza is köszönt az illető, sőt, sokszor előtte pár perccel már beszélgettünk is csak anyum nem látta, de ezt mindig eljátssza.
2013. ápr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyébként, a kérdésedre válaszolva, ha olyan szituba kerülsz, mond hogy nem vagy már óvodás, meg hogy igen ezt tudod. A szüleid előtt pedig ne igyál alkoholt, azt nekem se engedték 18 éves korom alatt, hiába tudták hogy 16 évesen buliikban iszom, előttük nem lehetett.
2013. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem 16 évesen ne igyál rövidet,sőt szerintem 1 pohár bor vagy sör vagy pezsgő bőven elég,amúgy meg gyerek vagy még,oké a 9órai fekvés sokkal értelmesebb 15 évesen de ettől még szerintem jó szüleid vannak,legalább törődnek veled,és próbálnak nevelni,nem úgy mint a többi gyereket.
2013. ápr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Nyuszikám,te vagy a gyerekes:) Mit kell ezen így kiakadni? Én 22 évesen sem nagyon iszok a szüleimmel. Pedig néha,ha buli van itthon,megkínálnak,de csak nagy ritkán fogadom el. Ha érettebben viselkedsz,lehet ők is úgy állnak majd hozzád.

Esetleg beszélgess el velük,hogy szeretnéd,ha nem kezelnének kisgyerekként,elvégre lassan felnőtt leszel. De ehhez az is kell,hogy te is az első buktatónál ne kezdj el rögtön úgy hisztizni,mint egy óvodás.

22L

2013. ápr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bizonyítsd, hogy felnőtt vagy csak annak lesz haszna.
2013. ápr. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet apád azt akarta, hogy legalább te józan maradj a családból :) viccen kívül, mindig lesznek ilyen gyerekként kezelő beszólások, még 40 éves korodban is. próbáld meg humorral kezelni, mert ha pukkadozol, pont azt szűrik le, hogy gyerekesen viselkedsz.
2013. ápr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!