Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy albérletbe fogunk költözni a párommal?

Figyelt kérdés
A tudtuk nélkül lefoglaltunk egy albérletet, ahová elvileg aug. 1-jén költözhetünk. Erre vágytam már régóta, csak bennem van a félelem hogy mit szólnak majd hozzá, ugyanis 1,5 éve nálunk lakunk. De úgy érzem elég érett vagyok már a különköltözéshez, mindketten szeretnénk elmenni innen, meg most már én is dolgozom, szóval nem is lenne akadálya.

2013. júl. 18. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha elmúltál 18 óda mész ahova akarsz. Mond el nekik minél előbb, mert utolsó pillanatba mondanád el az egy kicsit rosszul esne.
2013. júl. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Mond azt, hogy inkább költötök albérletre, rezsire, mint hogy otthon lakjatok.
2013. júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: ezt gúnyos megjegyzésnek szántad?
2013. júl. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok, csak a szüleim azt szeretnék ha évtizedekig ott maradnék és gyűjteném a pénzt... gyűjthetném 10-15 évig is mire tudnék venni saját lakást. Hány éves leszek akkor? 40 évesen már biztos nem fogok szülni, ha otthon laknánk még 10 évig, biztos nem lenne saját életünk.
2013. júl. 18. 23:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Mond el nekik, hogy te így döntöttél, szeretnétek ketten élni egy kis kuckóban, és ettől függetlenül ugyanúgy ott vagytok egymásnak, és hogy Te nem szeretnél évekig gyűjtögetni(ahogy itt is leírtad), úgyis megértik, hisz ők is voltak fiatalok és persze Nektek is kell a magánélet.:)
2013. júl. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondd el, és kész!

Én régóta sugalltam a szüleimnek, apám mégis vérig volt sértve, hogy valóban költözünk. Olyannyira, hogy az utolsó előtti nap még kiverte a hisztit, komolyan úgy nézett ki, hogy úgy kell elmenekülnöm otthonról...

2013. júl. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És minél hamarabb mond el, hagy "nyugodjanak bele" és ne az legyen, hogy holnap elköltözünk szevasz tavasz.

Szerintem ha időben szólsz nekik jobban reagálnak rá.

2013. júl. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves apu, anyu! Szeretlek benneteket, de szeretnénk önálló életet élni. Kivettünk Pistivel egy albérletet. Augusztus elsején költözünk.
2013. júl. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!