Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Számodra mi volt a legszomorúb...

Számodra mi volt a legszomorúbb és a legfájdalmasabb felismerés amire a családoddal kapcsolatban ráeszméltél?

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 10:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
85%
Hogy az anyám nem szeret, csak akkor, ha a ...-ból kell kirángatni pénzzel.
2013. júl. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
45%
Igaz ez nem a családdal kapcsolatos,. Nekem az, hogy valójában milyen aljasak az emberek.. Nincsen őszinte igaz szerelem..
2013. júl. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
77%

Hogy anyámnak csak akkor vagyok jó,ha pénzt adok,vagy segitek bármiben,ha nem,akkor magasról tesz rám.

Így inkább megszakitottam vele minden kapcsolatot,azóta boldogabb vagyok.

2013. júl. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
53%
Hogy mennyire romlott a világ: sok a pénzéhes nő és azok a férfiak, akik semmibe veszik a nőket. És hogy sokaknak megfordul a fejükben, hogy akár a testüket is áruba bocsátsák a luxus miatt. Ez persze nem érvényes azokra, akik nagyon szorult helyzetben vannak, bár ez is épp elég szomorú.
2013. júl. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
84%
hogy anyu mennyire egoista és önző tud lenni, és mindenben az ő igazát hajtja. Nem képes észrevenni, hogy nem csak ő fárad el, és vezet háztartást, úgy csinál mintha a gyerekei nem csinálnának semmit stb. Ezeket onnan tudom, hogy a hugom még otthon él, és sokszor ő kotyogja el, hogy miket is mond anyu rólam illetve a nővéremről. Pár hónapja költöztem el otthonról, a páromhoz. Hugom valamelyik este átjött egy csajos estére, pletyizésre, a párom nem volt otthon. Akkor mesélte, hogy anyu akart vele küldeni kaját, meg papírzsebkendőt, hátha nekünk nincs, vagy nem tudok adni, és akkor mit eszik ha éhes lesz..? Természetesen nem mondtam el anyunak,(mert a hugomnak sem akarok otthonra balhét) de nagyon sértő ez, és fájó, hogy azt gondolja így élek/élünk. Holott, rendes, tiszta a lakás egy kölyökkutyussal, tele hűtővel és főzni is tudok, valamint ha pizzát kíván a hugom akkor azt rendelek neki és meghívom..stb. Szóval nem olyan egyszerű ez..:)
2013. júl. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
82%
Hogy soha nem lesz összetartó, egymást segítő és szerető családom:( Férjem családja sem partner ebben, és az enyém sem, így nagyon magunkra vagyunk hagyva. Nem anyagilag értem, hanem hogy pl. karácsonykor, mikor máshol együtt a család, minket senki nem vár az otthonába, mi meg hiába várjuk őket..... Vagy hogy a gyerekeim mindegyik rokont hidegen hagyja, nincs olyan, mint sokaknál, hogy néha le lehet adni a gyerkőcöt a nagyszülőknél vagy az unokatestvéreknél töltenek nyáron pár napot....
2013. júl. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy sajnos már nincs közvetlen családom, sorban elhunytak. Tök egyedül maradtam.
2013. júl. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
85%

az emberi képmutatás és az, hogy pénzért bármire képesek lennének a családtagok egymással szemben.

az egymás szemébe való belehazudás, mindennek való elhordása a másikat a háta mögött.

a nem megfelelő kommunikáció.

édesanyámmal világ életemben semmit nem tudtam megbeszélni, semmit. csak neki lehet igaza és körülötte mindenki rosszul csinálja az életét csak ő nem. ha pénzre van szüksége, akkor jó vagy neki, de különben egy telefont nem ejt meg feléd. minden problémámra az volt a válasza, hogy oldjam meg! kb két hónapja egy veszekedés miatt nem beszélünk egymással. lehet, hogy ez szemét lesz tőlem: de nekem így sokkal jobb, nyugisabb, persze nem normális ez az állapot, azt nézve, hogy apukám halott és így ő az egyetlen szülőm, de ez van.

ahol ő megjelenik ott csak baj történik.

2013. júl. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
90%
Az hogy a férjem,akit mindennél jobban szerettem,ittam a szavait még sok-sok év után is,féltettem,vigyáztam és őrülten szerelmes voltam belé,megcsalt! Egy nálam 7 évvel idősebb nővel :/ Ez borzalmas nagy érvágás volt,hiszen én érte éltem...
2013. júl. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim fiatalon elhunytak, magamra hagytak.

Az akkor 11 éves öcsémet felneveltem, gyámja lettem.

Most is nagyon hiányoznak...

2013. júl. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!