Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 51 éves vagyok, a második nőm...

Tibor0224 kérdése:

51 éves vagyok, a második nőm akim van. Ez most komoly, együtt élünk.6 évig győzködtem szeretem, de semmit nem tettem hogy érezze, addig örömlányokhpz jártam. Egszerübb volt mint udvarolni. ő mpst fontos, de nem tudom kimutatni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 éve együtt élünk,ő kezdeményezett.de elege van,azt mondta segitett elindulni,viszont nem lrzi szeretem.mit tennétek?

#szerelmes vagyok vagy nem?
2013. júl. 19. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

Egy ilyen embertől én nem akarnék szeretetet kapni.

Így jártál.

2013. júl. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk tegyél neki házassági ajánlatot. Megérdemelné. Ennyi idős korban ilyen előzmények után örülj, ha hozzád megy. Becsüld meg és legyél szerető, hű társa. Segíts neki mindenben, mint egy normális férj.
2013. júl. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Biztos megvan rá az okod, hogy ilyen szeretetre képtelen vagy! Ha tényleg szereted, hagyd most elmenni, ne tedd tönkre több évét! Aztán próbálj változtatni magadon, kérd szakember segítségét. Az örömlányok látogatása még többet ront az érzelemmentességeden! Ezzel hagyj fel. Sok munka lesz, mire megváltozol, de sikerülhet. Aztán ha úgy érzed, adni is képes vagy, képes vagy szeretni a társadat, és azt ki is tudod mutatni, akkor kezdj csak kapcsolatba. Mert a párodat nem szereted! Ez nem szeretet, ahogy vele vagy, ez csak azt mutatja, hogy önmagadat szereted, de nem őt!
2013. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tegyek?"


Tegyük fel, hogy nem fake kérdés. :)

Benne van a kérdésedben a válasz: Mutasd ki a szereteted. Ha meg olyan környezetben nőttél fel, ahol a szeretet kimutatásának nem volt értéke, és így szocializálódtál, akkor itt nem fogsz tudni egyszerű választ kapni. A személyiségeden elég nehéz lesz változtatni, de ha nagyon akarsz, akkor egy pszichológus talán tud segíteni. De ő is csak segíteni tud, akarni neked kell.

2013. júl. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Öleld át, puszild vagy csókold meg. Dicsérd a ruháját, vagy a főztjét, ha épp olyan készít, amit nagyon szeretsz. Néha elmehetsz helyette bevásárolni, megveszed a tejet meg a kenyeret. Meg mindkettőtöknek egy-egy sört ha mindketten szeretitek. Kérdezd meg, milyen napja volt a munkahelyén.
2013. júl. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Lakatos Nintendó Pik ***** válasza:
57%
minek neked nő basszus???
2013. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

tibor...

te már rengeteg fake kérdést írtál ki...

kicsit húzd ki a netkábelt, és pihengessél inkább!!

2013. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Udvarolj neki. Mondd el neki, hogy szereted. Menj el vele nyaralni. Mutasd ki, hogy fontos neked.

Lepd meg virággal, csokival. Főzz neki egy vacsorát. Ha nem tudsz főzni, akkor vegyél valami kaját, és teríts meg.

Vidd el hétvégén állatkertbe, vagy hajókázzatok a Dunán.

2013. júl. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát dolgozz a lelki képességeiden, kérj segítséget, mert van ez a problémád, hogy nem tudod kimutatni a szeretetedet.

És mondd is meg neki, hogy ez Neked probléma, és most dolgozol ezen.

2013. júl. 28. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves Tibor!

Minden bizonnyal nem volt módod megtanulni szereteted kifejezését.Szüleid valószínűleg sosem mutatták ki egymás,és irántad való szeretetüket.

Ideje tanulni!

Társad segítségét kell kérned ebben!

Őszintén meg kell vallanod neki,hogy szereted őt,de senki nem tanított meg kifejezni azt!Az számodra idegen nyelv.Kérned kell türelmét,és segítségét e különleges nyelv elsajátításában,és igyekezz jól tanulni!A tanulás alapfeltétele,a gyakorlás,és a kommunikáció.Tudnod kell,mi teszi őt boldoggá,és hogyan!

2015. dec. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!