Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasság így? Van egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság így? Van egy lány, nő, aki mindig fontos volt az életemben, ő 22, én 23 voltam, mikor összejöttünk.2 és fél évig voltunk együtt, utána én kimentem külföldre.

Figyelt kérdés
Volt egy -két csaj, akikkel haverkodtam, stb, de igazából mindig a régi barátnőmmel kerestem a kontaktot. Ő soha nem tudta nekem megbocsátani, hogy elhagytam , és kimentem külföldre kalandok miatt, stb. Beteg is lett miattam, meggyógyult. Most 27 éves. Azt kértem tőle, hogy jöjjön ki hozzám, mert el tudnám vele képzelni az életet, csak vele tudtam el, soha mással mindig is. Azt mondta, hogy túl sok a veszítenivalója , már szeretne gyereket, stb, és attól lenne boldog. Azt mondta, úgy kijön hozzám, ha előtte összeházasodunk. Mi a véleményetek erről?
2013. jún. 9. 00:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

soha mással mindig is. WTF?


Szerintem jobban jár, ha elveszít téged.

2013. jún. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Házasságot nem zsarolás miatt kell kötni, hanem mert a felek szeretnék örökre összekötni az életük.


A lány nem szeret téged, viszont ketyeg az óra, gyereket szeretne, így be akarja magát biztosítani a házassággal.


Én a helyedben elfelejteném ezt a nőt, mert ebből nem fog sok jó kisülni.

2013. jún. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Komolyan mindig ő kellett, nem volt sok nő az életemben azóta sem, hogy kijöttem külföldre. Csak vele találom az összhangot, csak vele tudok önmagam lenni.
2013. jún. 9. 00:33
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem, tudom, hogy szeret, mert már megkérték a kezét mások is, de senkihez nem ment hozzá.
2013. jún. 9. 00:34
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
szerintem azért mondta h azzal tudod bizonyítani hogy komolyan gondolod, nem csak visszabújnál a lyukba párszor. szerintem ha tényleg szereted akkor lépj.
2013. jún. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is, mivel én már elég sok okot adtam rá, hogy kételkedjen bennem. Sokszor nagyon-nagyon szemét voltam vele és durván megbántottam.
2013. jún. 9. 00:44
 7/14 anonim ***** válasza:
nyugi a házasság nem kötelez semmire. másnap elváltok max
2013. jún. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez azért nem úgy megy.
2013. jún. 9. 00:53
 9/14 anonim ***** válasza:

NE!!

kb. 3 év telt el, közben változtál Te is ő is, laktatok Ti együtt valaha? fejjel menni a falnak, hát nem nyerő,

a házasság mire biztosíték, semmire , ez fatális tévedés

szóval ha végig gondolod, ez nem jó, nem tenném a helyedben,

attól keresed vele a kapcsolatot, szeretitek egymást? nem hiszem N

2013. jún. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta, nem akar együtt élni senkivel vadházasságban.
2013. jún. 9. 01:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!