Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A politikusok a magánéletben,...

A politikusok a magánéletben, párkapcsolatukban is hajlamosak elferdíteni a valóságot?

Figyelt kérdés
Hajlamosabbak hazudni a párjuknak?Ismertek is személyesen olyan politikust,aki a családjával,párjával szemben korrekt és becsületes?
2009. okt. 21. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Neveket nem mondanék, de személyesen ismerek egy országosan ismert politikust. Ő a magánéletben a legbecsületesebb ember, akit valaha ismertem. Egy dolog, hogy az embernek eleve milyen a személyisége, egy másik pedig, hogy mire kényszerítik a többiek.
2009. okt. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos attól is függ mennyi a hablaty a szakterületén a szakmaisághoz képest. A komoly szakmaiság fegyelemre késztet az élet minden területén...
2009. okt. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A politikusok is emberből vannak, de szerintem nem lehet kategorizálni, hogy ők mint magánemberek hazudósabbak-e vagy sem. Mint ahogy az orvos sem biztos, hogy egészségesen él, attól függetlenül, hogy az ő hivatása az egészséggel kapcsolatos.

Ismerek én is néhány illetőt, aki a politikának szentelte az életét, de nem mondanám, hogy hazudósabbak lennének "civilben", mint más ember.

2009. okt. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
És a MÁV-os otthon vonatosat játszik???
2009. okt. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ jobbos e vagy balos,de félre a tréfával.Szerintem ez nema munka körtől függ én ismertem olyan rendőrt aki a saját rokonát megbüntette!
2009. okt. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!