Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szólják meg azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólják meg azokat a nőket, akik a párkapcsolatukban odaadóak, persze nem szolga módon? Hiszen a szerelem erről szól, persze kölcsönösen.

Figyelt kérdés

Ha már egyszer kialakult a szerelem, miért kellene folyamatosan a férfit küzdelemre kárhoztatni . Nem értettem soha, hogy ha egy pasi azt mondta, meg kell küzdeni a nőért, mert csak így lehet értékelni. Oké, az elején legyen, juttassa kifejezésre a pasi, hogy ő kell neki, csakis ő, és nagyon. A nő viszont tartsa magát, ezzel tudatva, hogy akárkinek hajlandó a kedvese lenni. De. Ha már egyszer működik a párkapcsolat, házasság, akkor nehogy már minden alkalommal hatalmas rózsacsokorral lehessen ágyba vinni a nőt.

Arra viszont nagyon is szükség van, hogy az egymás iránti érdeklődést fenntartsák, ne érezze egyik fél sem úgy, hogy megszerezte és most már az idők végezetéig birtokolja, bármit megtehet vele. Hiszen mind két fél egy-egy individuum, csak együtt szeretnének élni.

Akkor hogy is van ez?

Érdekelnének a vélemények akár férfi, akár női szemmel.

Vagy egyáltalán példa arra, hogy kinek mit jelent a "megküzdeni" szó.


2011. júl. 10. 05:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Te miről beszélsz?

Megküzdeni?

Ha elbírom viselni a nő társaságát 1 hónapnál tovább azt már szerelemnek hívom.

Ha meg valaki viszonzás nélkül teper,küzd,meg költekezik a nőre az csak egy sima balek.

2011. júl. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem értetted meg a kérdésem.
2011. júl. 10. 06:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled. De szerintem a párkapcsolaton belül már nem olyan a küzdelem mint az elején. Természetesen meg kell újulni folyamatosan, hogy ne laposodjon el a kapcsolat. Meg a kedveskedésnek szerintem mindkét félre igaznak kell lennie.

Nálunk volt egy holtidö, év elején, mikor igencsak nem bújt hozzám a férjem (nem szexuálisan csak simogatás stb.). Szóvá tettem, hogy nem oké ez így, próbáljon meg kicsit törödni velem. És változtatott.

Mindenképpen éreztetni kell egymással, hogy szeretjük a másikat.

2011. júl. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem látom fontosnak a küzdelmet, mert én nem hiszek a mai társadalom értékeiben, a média által terjesztett hülyeségekben és a mai társadalom összezavarodott felfogásában...Én meglátok egy lányt és öszintén nézünk egymásra, mint a gyerekek...megismerkedünk és ha összeér a lelkünk, akkor küzdelemmel vagy anélkül de szeressük egymást azért akik vagyunk és amit jelentünk egymásnak, nem azért mert vért izadtam az adott lányért vagy sem.
2011. júl. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocsi lemaradt: 30/F
2011. júl. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A második és harmadik hozzászóló lelkülete nagyon közel áll hozzám:) És láss csodát, a nemek ráadásul meg is oszlanak.

Akkor egyáltalán nem gáz az én hitvallásom a párkapcsolat terén? Mert ha gáz, akkor én alkalmatlan vagyok a párkapcsolatra.

Voltak már olyan kérdésre adott feleletek ezen az oldalon, amikor csúnyán leszúrták, többnyire első kapcsolatukat élő fiatal lányokat, azért, mert odaadóak, ragaszkodóak voltak. Ott jött ez a szöveg, ami a kérdésem ihlette. Az a bizonyos "meg kell küzdeni", csak úgy értékelheti a férfi a nőt. Ez az elv az én beállítottságomtól nagyon távol áll. Szerintem maradok (nem is tudnék más lenn), olyan, amilyen voltam.

2011. júl. 10. 13:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Személyiség függő, érettség függő dolog ez szerintem.Sokan szeretik, hogy a párja szeretete ne legyen magától értetödő, legyen küzdelem is benne,legyen meg mindig ez a játék, hogy egyszer ellöki magától(hidegen viselkedik), utánna visszacsalja, mert másképp megunják.Sokan viszont azt szeretik, hogy a lány odaadó legyen, ragaszkodó, melegszivü...én az utóbbit szeretem.
2011. júl. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!