Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha anyukám magyar, de apukám...

Ha anyukám magyar, de apukám roma és én fehérbőrü vagyok, akkor a gyerekemnek lehet, hogy barna bőre lesz?

Figyelt kérdés

2013. júl. 20. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Két fehér bőrű embernek is lehet fekete gyereke (és fordítva), ha a felmenők között van fekete rokon, mert a géneket öröklik. Ezek persze extrém esetek, a kevert bőrszínre nagyobb az esély, vagy arra hogy a szülők után fehér lesz. Biztos választ nem lehet mondani.
2013. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Megeshet.
2013. júl. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, minden esély megvan rá. De olyan érdekes, mert miután belegondoltam az ismeretségi körömben ilyen példákra, minden utód inkább fehér bőrű lett, vagyis nem nagyon tűnnek romának. Van a környékünkön egy család, és van 5 roma fiúk, már felnőttek, mind sötét bőrűek. Viszont mind az 5-en fehér nőt vettek el, van egy rakás gyerek, családonként 2-5 között, és egyik kisgyereken sem látszik, hogy roma.
2013. júl. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen főleg, hogy azt is szokták mondani,hogy egy generációt kihagynak az ilyen dolgok.
2013. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak remélni tudom,hogy nem ...
2013. júl. 20. 14:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges. Nem lenne szabad szégyellned a saját vérvonalodat. Na és ha valóban barna bőrű lesz akkor nem fogod szeretni?
2013. júl. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 homo ludensz ***** válasza:
Tudom hogy sok előítéletet kell majd leküzdeni az utódoknak ha barnább lesz a bőrük színe de nehogy már ezen múljon hogy Emberré váljanak!
2013. júl. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges..én egy lányt ismerek, akinek az apja magyar, az anyja félcigány. a lány fehér bőrű, de könnyen barnul, és az arcán is kicsit látszik,hogy roma. (mondjuk nem tudom,hogy az anyukája "milyen színű", még nem láttam a szüleit)
2013. júl. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6 Nem nem fogja szeretni, csak nem akarja, hogy a gyerekét kitaszítsák a társadalomból és ne találjon munkát a pöpec viselkedésű fajtársai miatt.
2013. júl. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó ilyen alapon akkor senki se szüljön ,mert lehet elálló fogai, vagy fülei lesznek vagy szemüveges és azért fogják csúfolni.
2013. júl. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!