Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magyar meleg fiúknak tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar meleg fiúknak tetszenek a cigány fiúk?

Figyelt kérdés
Bejönnek a cigányok ? Járnál egy meleg cigány fiúval ? Van köztetek olyan akinek a pasija cigány ? A szüleitek hogy viszonyulnának hozzá ?

2012. dec. 21. 21:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
56%
Kill it, before it lays eggs...
2012. dec. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
53%

Jaaaaaaaaaaj Meleg cigányok..o.O

Ez olyan, mint amikor a vajas kenyered leesik a földre, de előtte még a lábadra is rápottyan

2012. dec. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
45%
A cigány nem lehet magyar? o.O
2012. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
72%
Papíron mindenki lehet minden. Nekem az igazolványomon tarajos betonkeverő van ráírva
2012. dec. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
38%
A cigány max házi dögnek való!A meleg cigány még annak se jó!
2012. dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
57%
Jaj, én am szeretem a cigókat. Olyan gyorsan tudnak futni az eb előtt,hogy a kutya jól megeddz velük
2012. dec. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
szerintem valaki vagy cigány vagy magyar egyszerre nem lehet mind a kettő :DDD Nem az ózdi-keleti-Mónika-sós-Emmákra gondolok, hanem olyanokra akik normálisak, rendes életük van, de barna a bőrük, tipikusan fekete a hajuk, sötét színű a szemük, de szereti a cigány (nem cigány nyelvű, de mulatós) zenét stb. tehát nem cigánybűnöző, de mégis van benne egy kis cigányos kultúra.
2012. dec. 21. 21:47
 8/32 anonim ***** válasza:
51%
Én lány vagyok,de a barátom cigány. Barna bőr, fekete haj, sötét szem és erős kemény stílus.
2012. dec. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
8-as a szüleid mit szóltak hozzá vagy nem is tudják hogy cigány fiúd van ? Hány éves vagy ?
2012. dec. 21. 21:57
 10/32 anonim ***** válasza:
83%
Nagynénémnek volt egy meleg ismerőse, aki odavolt a cigány fiúkért. Egy napon aztán holtan találták a kirámolt lakásában. Úgyhogy talán érthető, hogy kicsit előítéletes vagyok ilyen téren.
2012. dec. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!