Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 37 éves pasi azt...

Ha egy 37 éves pasi azt mondja, soha többet nem akar megnősülni, az tényleg úgy is van?

Figyelt kérdés
Van egy 36 éves pasi. 20 éves korában megnősült, lett gyerek is, aztán 2 év múlva elvált, mert az asszony félrelépett. A volt feleség azóta új életet kezdett, férjhez ment, gyerekeket szült másik pasinak. A pasi, összejött egy nővel, akivel 9 éve vannak együtt. A nőnek nem lehet gyereke. A pasi szeretne még egy gyereket, ha úgy alakulna. Egy kisfiút (az előző házasságból kislánya van). Viszont, ettől a nőtől tuti nem lehet neki, mert a nő meddő. Akkor miért van vele együtt 9 éve? Talán vár a megfelelő nőre? Miért nem akar megnősülni még egyszer?
2013. júl. 21. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Talán azért van együtt ezzel a másik nővel, mert szereti? Erre még nem gondoltál? Mert általában ezért vannak együtt a párok és nem gyereknemzés céljából...És ha nem lehet gyereke tőle, akkor is vele van. És akkor elfogadja azt, hogy nem lesz még egy gyereke. Esetleg ha úgy gondolják, akkor örökbe fogadnak egyet vagy más módon megtermékenyítik a párját.

Az meg hogy nem házasodnak össze, az csak egy dolog. Attól még együtt vannak és szerethetik egymást. Nem mindenki házasodik össze a másikkal, mégis leélnek egy egész életet.

2013. júl. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

én is kb ilyen korú férfi vagyok.

annyira elegem lett a kihasználós, csak gyereket akarok csinálni, utána meg semmit sem dolgozni, és ha elválunk akkor az utolsó ft-ot is gyerektartásra fogod fizetni típusú nőkből...hogy köszi, inkább egyedül éldegélek.azóta stressz mentes az életem, mindenben jól elboldogulok, mindenre van időm, és soha egy hangos szó nincs.

és ha olyanom van, ott vannak a felnőtt oldalak, partner keresők, vagy szórakozó helyek.

arany életem van!

2013. júl. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

2-es!


Jaj, de nem akarnék ilyen "aranyéletet". Örökké magányosan, igazi társ nélkül, a szexuális igényeimet mindig másnál és többnyire fizetőssel kielégítve. Broáf...


Kérdező!


És honnan tudod mindezt?

Hogy akar még egy kisfiút? Hogy a nő meddő?

Ki vagy te a történetben?

Egyrészt túl sokat tudsz, másrészt túl keveset is.

Csak tán nem kacsingatsz erre a fickóra?

2013. júl. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, "kacsingatok rá" hogy a te szavaiddal éljek.
2013. júl. 21. 10:44
 5/7 anonim ***** válasza:
96%

És miért kacsingatsz rá? Mi fogott meg benne?


Amúgy a második-, harmadik házasságok sokkal bomlékonyabbak, mint az első.


Annyi szingli pasi van, miért nem keresel egyet Mert ez a 36-37 éves szereti a meddő nőt.

2013. júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért van vele együtt, mert őt szereti és vele akar lenni. Én nő vagyok, elváltam, és nem akarok soha többet megházasodni. Még egy gyerek nem lenne ellenemre egy új társtól, de mivel van saját, annyira nem fontos. Ha lenne egy meddő párom akit szeretek, nem hagynám el. Ha nem lenne saját gyermekem, akkor nem tudom, hogy annyira erős lenne-e bennem a vágy a sajátért, hogy elhagynám-e (talán igen, talán nem), de jelen helyzetben biztos hogy nem hagynám el.

Úgyhogy sok esélyed nincs, ha csak arra alapozol, hogy a mostani párja meddő és majd ezért lelép a pasi.

2013. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Persze hogy tenyleg ugy van, a ferfi nem nobol van, azt mondja amit gondol, nem tesz moge huszonharom csavart.

Az mas kerdes, hogy az elet nem arrol szol, hogy azt csinalhatjuk amit akarunk.

2014. okt. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!