Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 33 éves pasi miért nem...

Egy 33 éves pasi miért nem akar még gyereket?

Figyelt kérdés
Főleg úgy hogy komoly barátnője van.
2011. nov. 16. 22:32
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
58%

Mert nincs szüksége gyerekre. Csomó felesleges teher, nyűg, aggodalom.


31/f

2011. nov. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
És az lehetséges hogy nem biztos a barátnőjében?
2011. nov. 16. 22:37
 3/41 anonim ***** válasza:
57%

Magamból indultam ki, én senkitől nem akarnék gyereket, akármennyire is komoly lenne a kapcsolat.


Nem azért, mert nem vagyok biztos a barátnőmben, hanem mert nem akarok egy kis nyálgépet magam körül, aki minden időm, energiámm, pénzem elviszi.

2011. nov. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
43%
Kedves 31/F magányos öregkorod lesz
2011. nov. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
96%
Ennek nagyon sok oka lehet. Nem akar ebbe a világba egy újabb kis rabszolgát, nem érzi magát elég érettnek, fél a felelősségtől, nem szereti eléggé a partnerét, mert önző. Miért nem kérdezed meg tőle?
2011. nov. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
82%
Nem mindenki akar gyereket, a nők közül sem.
2011. nov. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
97%

Általánosságban nem lehet erre válaszolni! Ahogy minden nőnél is máskor jön el a gyerekvállalási igény (ha eljön egyáltalán), a férfiak is egyénenként változóan gondolkodnak a témáról.

Meghatározó lehet a párkapcsolata, az anyagi viszonyai, a saját gyerekkori élményei/rossz tapasztalatai, ismerős kisbabák körében szerzett jó/rossz tapasztalatai, személyiségének éretlensége, felelősségvállalás hiánya, bulizási, "kiélési" hajlama.


A konkrét férfi saját kis világában, személyiségében, gondolataiban keresendő a válasz. Egy komoly kapcsolatban erről lehet nyíltan, őszintén beszélni!

2011. nov. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
89%
Így van ezer oka lehet, de elég lehet az is hogy egyszerűen nem akar gyereket! Ezt tényleg tőle kell megkérdezni!
2011. nov. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
97%

Van, aki simán csak nem akar gyereket. Nő és férfi is van ilyen, nem kell, hogy ez bármi "bajt" jelentsen.

Pl. jelenleg azt érzem, hogy én sem akarok. Tudom, hogy ez változhat, de most így van. És nincs ennek semmi politikai, érzelmi, stb. oka, nincs mit belemagyarázni.

De persze leginkább csak ő tudná ezt megválaszolni.

2011. nov. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
15%
Meleg.
2011. nov. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!