Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, hogy a...

JohniDaren kérdése:

Szerintetek baj, hogy a gyakorikérdések.hu-n létrehozott fiókomat az unokatesóm is használja?

Figyelt kérdés
Egy fél éve az unokatesóm szeretett volna regisztrálni ide, de én felajánlottam neki, hogy néha használhatja az enyémet, meg adtam neki a jelszót is. (részben azért engedtem hogy felügyeljem is) Egy ideig nem volt gond belőle, normális dolgokat kérdezett, de tegnap feltett egy nagyon hülye és kínos kérdést. Lehet hogy e miatt engem néznek idiótának? Tiltsam meg neki hogy használja?

2013. júl. 21. 12:45
 1/6 intrepid ***** válasza:
100%
Senki nem néz idiótának, ez egy névtelen, személytelen fórum. De ha zavar, csinálj magadnak másik fiókot, unokatesód meg maradjon itt.
2013. júl. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen :D

Semeddig sem tart csinálni neki is egy GYK-t.

2013. júl. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Problémát jelenthet olyan szempontból is, hogy ha több kérdésben egymásnak ellentmondó adatokat állítasz, törlik a kérdéseidet, mert kamu. Ha az unokatesód is használja a fiókodat, a moderátorok gyanakodhatnak ilyesmire.

Meg mi van akkor, ha valami személyeset akarsz kérdezni? Talán nem aktuális, de lesz valami egészségügyi gondod, amit kínosnak tartanál az unokatesóddal megbeszélni.


Csináljon magának saját fiókot, vagy te csinálj újat.

2013. júl. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha trollkodik, akkor rizikós, hogy ki fognak tiltani a moderátorok. Amúgy sem értem, miért olyan nehéz ide csinálni egy fiókot? Még egy 3 éves gyerek is képes rá.
2013. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt hiszem csinálni fogok neki egy újat. Nem azért nem volt eddig mert nehéz regisztrálni, hanem szeretném figyelni, nehogy valami nagy hülyeséget csináljon, hiszen csak 14 éves.
2013. júl. 21. 14:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj magadnak újat, a régit meg hagyd meg neki és kész.
2013. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!