Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a páromnak,...

Hogyan mondjam el a páromnak, hogy két hónap után el akarok válni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 15:34
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
32%

"Attól fél, hogyha el akar válni, akkor majd ki kell fizetnie a fél esküvőt, nem attól, hogy most kell kifizetnie."


ja értem.:))) azt hittem a válás okát szúrta be.:)

2013. júl. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
12%

Nem tudom, honnét veszitek, hogy a kérdező nő????

Egy nő inkább ragaszkodik egy kapcsolathoz, ennyi idő után nem hiszem, hogy válni akarna!


Nekem inkább úgy tűnik, hogy a kérdező egy férfi!


(... aki esetleg úgy érzi, hogy tökrészeg volt, amikor a szertartásra becipelték, ott megkérdezték tőle, kérsz-e még egy pohárkával, és ő rávágta, hogy igen!)


Hogy a kérdésre is válaszoljak:

Jobb az őszinteség, és inkább még most az elején öntsetek tiszta vizet a pohárba. Ha valami a viselkedésében, akármilyen személyes vonzerőben, vagy éppen taszító jellem, tulajdonság stb. amit most ismertté meg, inkább most, de őszintén megmondani. Lehetőleg úgy, hogy az ne nagyon legyen bántó!

Ha viszont valaki más lépett be harmadikként akármelyikőtök részéről is, akkor síma, tiszta, nem kell ezen gondolkodni, csak valóban pontot tenni a végére.

2013. júl. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Én és a férjem két külön világ vagyunk, én nem tudok olyan életet élni mint ő. Azt hittem jó ötlet lesz, ha hozzámegyek de tévedtem.
2013. júl. 21. 16:19
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt,hogy ebben a két hónapban jöttél rá,hogy nem vagytok egymáshoz illőek?

szerintem amúgy annyira gáz,sőt szégyen,hogy mindenki felelősség nélkül összeházasodik, lehúzza a rokonokat, elfogadják a pénzt meg az ajándékokat.

Aztán meg egyből elválnak.

2013. júl. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Tavaly május 11-én ismerkedtünk meg és idén május 11-én házasodtunk össze. Amúgy nő vagyok.
2013. júl. 21. 16:39
 26/41 anonim ***** válasza:
90%

És ez 1 év alatt nem derült ki?

Hát, különös...

2013. júl. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
16%
.
2013. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Hu...az igen!Ezt bebuktad!Remélem kifizetteti veled az esküvő rádeső részét!
2013. júl. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom neki kifizetni.
2013. júl. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

"Azt hittem JÓ ÖTLET lesz, ha hozzámegyek de tévedtem."

Na, így SOHA NEM szabadna házasodni. Nem mondom, hogy váláskor mindenkinek ki kellene fizetnie a lagzi rá eső részét, ha amúgy nem szállt be, de ebben az esetben megérteném a férjet, nagyon is!!!

Poénból házasodsz, van képed kifizettetni a lagzit (meg gondolom egyéb költségeket is) - az írásodból feltételezve, aztán meg két hónap múlva lelépsz. Az ilyen emberek miatt nincs ma becsülete a házasságnak, pedig a válás nem annak a jelzése, hogy a házasság intézményével vannak gondok...

2013. júl. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!