Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vezeték nélküli egeret akarok...

Vezeték nélküli egeret akarok venni és már ki is néztem egyet csak rá volt írva hogy 12 hónap akku élettartam, és ezért nem mertem megvenni. Mit jelent ez? Egy év után kidobhatom mert lemerül az akksi az egérben?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 11. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól az egeret miért kéne kidobni?
2013. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ miylen akku kell bele. Ha ceruza akkr csak veszel bele egy újat és kész.

Csak ne túl nagy áramút vegyél bele, mert akkor tönkremegy mire kétszer feltöltöd.

ilyen 800mAh-bőven elég bele.

2013. ápr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hypno ***** válasza:

Nyugalom!


Ez csak a propaganda szöveg és azt akarja jelenteni, hogy ennyit bír ki egyetlen feltöltéssel. (Nem bír ki ennyit, de ettől még nem rossz)

2013. ápr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oh,akkor most már értem, köszönöm, de ha nem elemes akkor hogy lehet feltölteni?
2013. ápr. 12. 10:47
 5/5 hypno ***** válasza:
Adnak hozzá töltőt, vagy van rajta egy szabványos USB port, amin keresztül tölthető
2013. ápr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!