Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyuval igy mi lesz?

Anyuval igy mi lesz?

Figyelt kérdés
Anyukam 50 eves, mar gyerekkoromban is erdekesen viselkedett, nem nevelt, a mamanak passzolt le mindig. De heti 1-2x megvert, ha jott ertem, es megkerdeztem, miert nem akarja, hogy vele legyek. 30 eves vagyok, az utobbi 4 evben jott ra, hogy anya es vagyok en. Kapott egy eselyt, raszorult, segitettem. Azonban velemenyem szerint idegileg valami nincs rendben nala. Roppant rosszindulatu (masok halalat kivanja, ha valaki megbantja, azzal vag vissza, hogy le tudna szurni az adott szemelyt, ut, vag, tombol. Elveszitette az allasat 4 honapja, azota a havi lakbert, rezsit, etelt en fizetem, de a munkat nem keresi. A mult heten mondta, hogy ongyilkos lesz, stb. Orvoshoz nem fordul mert szerinte teljesen jol van, az unokat nem lehet rabizni, mert mar a nezesebol latszik, hogy kepes lenni kart tenni benne. A mamat rettegesben tartja, lassan mar minket is. Ha felveszem a beszelgetesunket valamikor, fel lehet hasznalni ellene? Szerintem gyogykezelesre szorul, es megbeszeltuk a csaladdal hogy valahogy orvoshoz kellene juttatni.. Az nem megoldas, ha kihozom belole az allatot, mert en is felek tole... Mi kell ahhoz, hogy becsukjak egy terapiara? Idegeink kesz.. Egyre nehezebben nyogom ki a 140.000/ho, amibe kerul, a csaladomnak is szuksege lenne erre de h hatat forditok neki, mi lesz vele???
2013. júl. 21. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%

azért 50 évesen gondolhatod hogy sehova nem kell már..

pályakezdő se kell senkinek,nemhogy egy középkorú ember

30 évesen ezt tudhatnád.

2013. júl. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Megfordítom a kérdést: veled így mi lesz?

Gondolod hogy most majd "anya" lesz? szerintem te sem gondolod komolyan. Nem változott fikarcnyit sem, csak a lóvéval húz le.


Egy őrjöngős pillanatában tárcsázod a 104-et és elviszik kórházba/gyógykezelésre és kész.

2013. júl. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2x szereztem munkat, 2-5napig tartott a kitartasa. Akkor pedig magarol kellene gondoskodnia nem?

A kerdesre nem valaszoltal, de koszi.

2013. júl. 21. 20:12
 4/13 A kérdező kommentje:
De nagyon jo szinesz.. Ugy nyit ajtot, mintha mi sem tortent volna..
2013. júl. 21. 20:13
 5/13 A kérdező kommentje:

Koszonom, kedves 2.! Velem, ...? Igaz, ebbe bele sem gondoltam, nem volt idom ra. Minden nap latogatni kell, mert kulonben ram veri az ajtot, hogy milyen gyerek vagyok, es hogy kotelessegem eltartani. Amivel n lenne semmi gond, szivesen segitenem, ha lett volna normalis gyerekkorom, es ha keresne egy kevesbe jol frekventalt helyen egy olcsobb alberletet, ami kevesbe fajna a csaladi kasszaba.


Azert rugtak ki mindig, mert lopott. Jot nem tudok mondani rola, tobb rosszat pedig nem akarok. Tehat egy felvetellel hova menjek? Orvos?? Hiteles lesz?? :/

2013. júl. 21. 20:18
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Kiprovokálni hogy zúzzon és közben a párod vagy valaki más ráhívja a mentőt, próba szerencse...legfeljebb legközelebb nem csinálja a fesztivált.
2013. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
hangfelvétellel sokra ne mész, ha ön és közveszélyes akkor van esély elvitetni, te meg ne hagyd magad terrorizálni!
2013. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Látszik hogy gondjai vannak úgy agyilag,de lehet hogy jobb lenne vmilyen orvost megkérdezni hogy milyen lehetőségeitek vannak ilyen esetben. Esetleg kérdezz vmilyen orvos válaszol rovatban,hátha tudnak vmit tanácsolni. A mentős dolog is jó ötlet, hátha bejön.

Egyébként én nem tartanám el a helyedben,már ne haragudj. Sose törődött veled, nem volt az anyád,most meg amikor van pénzed megy követelőzni. Lehet hogy ez most gonosznak tűnik, de van hasonló a környezetemben, reménytelen eset.

2013. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

A mi anyánk fizikailag sosem bántott, de minden más stimmel...


Önvédelemből, és a családod érdekében, egyszerűen ne törődj vele! Nem tudsz jobbat!

Senkit nem zárnak be akaratán kívül, hacsak nem bűncselekményt követ el, és kényszergyógykezelésre ítélik. Más módja nincs.


Vagy hagyod, hogy tönkretegyen titeket, vagy egyszerűen hátat fordítasz neki. Tapasztalat!

2013. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igyekszem. Csak ez mar odaaig fajult, hogy depresszios vagyok. Ha lenne velem valaki akkor es ott, nem kezdene orjongeni, mert sejtheti, hogy ebbol baja lehet.

Az 1. Valaszolonak meg annyit, hogy ha te kohogned ki minden honapban az osszeget, te se lennel tul boldog. A mai vilagban 40.000 is sok penz, nem hogy 140.000... Te is rosszindulatu vagy, nem is kicsit...

2013. júl. 21. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!