Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szombaton lesz a sógorom...

Szombaton lesz a sógorom névnapja, az egész család ott lesz. Nem szeretek táncolni és enni sem szivesen eszek másnál. Nem akarom a páromat megbántani azzal, hogy nem megyek, de mit fogok én ott csinálni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmit. Mellette leszel és mosolyogsz. A családi pofavizitek erről szólnak. Alkalmazkodásról.
2013. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egész este éhezni fogok nagyon jó lesz. Ő persze biztos be fog rúgni és majd halgathatom, hogy utálom a családját.
2013. júl. 18. 17:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Hmm... én nem bírom a részeg embereket. Nem a családja miatt aggódnék elsősorban. Egy korábbi pasim szeretett inni. Velem egyszer tette meg, hogy részeg lett egy buliban, megmondtam, hogy legközelebb otthagyom (és tudta, hogy nem viccelek). Megalázónak tartom, hogy a társam én rángatom haza részegen. Nem tolerálom ezt, de mindenkinél máshol van a határ. Azok az idők elmúltak szerencsére. A férjem nem iszik és én sem, megtaláltuk egymást. A kompromisszum egy dolog, a rossz dolgok nyelése meg a másik. Te tudod, nálad hol a határ. N29
2013. júl. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Miért fogsz éhezni? Ha akarsz enni, egyél pár falatot, ha nem akarsz, akkor ne egyél. De akkor ne nyavalyogj! Senki nem kényszerít, hogy éhezz.

Ha nem szeretsz táncolni, akkor ne táncolj, esetleg mondd, hogy előtte való nap megbicsaklott a bokád és nem akarod terhelni.

Beszélgetsz kicsit a családdal, a pároddal, esetleg ha a párod beszélget valakivel, kedvesen, mosolyogva meghallgatod. Ennyi.

2013. júl. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vigyél a táskádban kaját és edd meg a mosdóban, hogy ne vegyék észre.
2013. júl. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Milyen kifogással menjek hamarabb haza?
2013. júl. 18. 17:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem is akarod élvezni, ez a baj...
2013. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretek hajnalig bulizni, a hangos zenétől megfájdúl a fejem.
2013. júl. 18. 17:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Felnőtt ember vagy, ennyi kellemetlenséget csak kibírsz a párodért, ha már úgy döntöttél, hogy mész.
2013. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én se eszek másnál főtt kaját.

De keksz,chipsz,egyéb rágcsa ugyis van,vész esetére csoki a táskába és kész.

2013. júl. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!