Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Becsületes vagyok, rendesen...

Becsületes vagyok, rendesen dolgozok, és mégsincs egy férfi se aki megbecsülne. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Hm..most jöheténk, hogy úgy is megtalálod az igazit.. bla bla bla.. de többek között a barátnőm is én is hasonló cipőben járunk..és arra gondoltunk, hogy túl nagyok az igényeink. Pedig annyira nem, csak a mosatni férfiaktől (nem mindegyiktől) ez nem várható el. pl. dolgozzon, legyen önbecsülése, szeresse az életet és magát...tisztelje a párját.. stb. Valószínűleg meg kell majd alkudni..::S
2009. okt. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Rossz helyen keresel. Valoszinüleg akinek te kellenél, az nem ott van, ahol te.
2009. okt. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Az,hogy becsületes vagy és dolgozol,már ne is haragudj,de természetes, alapvető dolog (kellene,hogy legyen)

Ettől még lehetsz piszok rossz természet..

2009. okt. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Hány éves vagy,mennyi komolyabb kapcsolatod volt eddig,mik az igényei ?! Ja,és hol élsz,vidéken,nagyvárosban? Amúgy feleségemnek van két barátnője,Ők is ebben a cipőben járnak 30egynéhány évesen-ott is túl nagyok az igények,nagyok az elvárások,de nem adják alább. Én azt veszem észre rajtuk,hogy viszont ettől az "életmódtól" már kezd elmenni az eszük, elég maguknakvalók és begyepesedtek lettek. Sajnos. Pedig két szuperpunci mindkettő....

Üdv!

2009. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ez azért van mert nincs egyéniséged, nem fejlódsz, nem lehet tőled tanulni..

Be vagy skatulyázva!!

Nem vagy érdekes, nem vagy spontán...



Szerintem idősebb férfiakkal kellene keresned a kapcsolatot akiknek már megvan az egzisztenciájuk és semmi másra nem vágynak csak nyugalomra és szeretetre.


Amúgy aki magát nem tartja semmire, azt mások sem fogják..


Aki pedig tartja magát valamire is annak lesznek haragosai, és szövetségesei!

2009. okt. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre, kérdéssel válaszolok:-))))

Férfi vagyok, elvált, most épp munka nélkül.

Adok magamra, rendet tartok, nem alkoholizálok, és a haverokkal sem csavargom esténként. Mégsem kelek senkinek.

Na, akkor most mi van?

2009. okt. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Utolsó!

A munka nélkül a gond nálad....

2009. okt. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Így eltudom végezni azt a támogatott képzést, amire másként nem lenne pénzem. Tavasztól megint dolgozom (legalábbis nagyon remélem)
2009. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nem vagyok szép, nem vagyok lángelme, és még csak nem is dolgozok,, mert egyetemista vagyok.

viszont: van egyéniségem, önálló gondolataim, humorom, és nem félek az új dolgoktól. és persze van egy szerető párom, akivel megértjük egymást.


lazaság!!!


a férfiak nem szeretik a görcsös, szürke egér nőket :)

2009. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, most megpróbálok mindenkinek válaszolni. 40 éves vagyok, vidéki. Nem vagyok begyepesedett, van önbecsülésem, a természetes mértékig. Nincsenek nagy elvárásaim, mert tudom, hogy nehéz az élet. Vidám vagyok, minden kicsinek tudok örülni,szeretem az életet,csak az igazi társ hiányzik.Igaz szórakozni nem járok, mert munka után itthon is van dolgom. A munkanélküli férfinak üzenem, Nem a munkanélküliséggel van baj, hanem azzal,ha nem is akar az ember dolgozni, és eltartatja magát. De ezt így nem tudhatom mi nálad a helyzet, és nem akarlak megbántani.Én is voltam munkanélküli. Egyáltalán nem tartom magamat szürkének, sokminden érdekel.
2009. okt. 22. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!