Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ha egy...

Szerintetek normális ha egy nőnek nem az az álma, hogy családanya legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Minap olvastam a neten,hogy elfogadhatatlan,hogy csomó nő karrierista és ezért nem akar gyereket. Én személy szerint nem szeretem a gyerekeket,nem is akarok sajátot. Nekem nem szerepel az álmaim és terveim között a gyerek. Én gazdag szeretnék lenni, álmaim munkáját végzem, szeretném körbeutazni a világot (ha majd lesz akkor a férjemmel).

Tényleg rossz nő lenne akinek nem a gyerekről szól az élet?


2013. júl. 23. 17:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
23%
Nem, ezzel egyedül te veszítesz, csak nem tudod mit. Ha ezt választod, utána ne sírj, hogy jaj de megbántam....mert sok ilyen van.
2013. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nyilván egyszer meggondolom magam és lesz egy gyerekem,de nem arra készülök kislány korom óta,hogy nekem gyerekeim lesznek...
2013. júl. 23. 17:17
 3/26 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen normális. De hidd el, ez egyik napról a másikra megváltozhat.
2013. júl. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nagyon sok nőnek, aki szül, nem az az ÁLMA, hogy családanya legyen. Csak egyszerűen nem gondolnak bele, hogy LEHET álmuk.


A többség az életét úgy éli, mint egy bevásárlólistát. Alapból és gondolkodás nélkül beteszi a bevásárlókocsiba a tejet és a kenyeret. Az életükkel is így van.


Elvégeztük a sulit, mi jön? Munka. Pipa. Utána? Társ. Lépegetések, összeköltözés, eljegyzés, házasság. Csekk. Nézzük csak, mi hiányzik még. Gyerek. Kell. Tényleg kell? Kit érdekel, mindenkinek van, nekünk is lesz, meg úgyis ki kell valaminek tölteni az időt, amíg feldobjuk a talpunkat.

2013. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
71%

Magyarországon normális, itt vagy dolgozol és a magad jólétét nézed, vagy gyereket vállalsz de akkor lemondhatsz a jó életről és nyomoroghattok

Finnország, Németország-ból kiindulva viszont nem normális, ott csinálhat az ember 3gyereket is, körbe utazhatják a világot.. mert ott van pénz és ne gondolja senki hogy megerőltető ott gazdagnak lenni, itthon meg sz*rba sem nézik a családokat nevetséges fizetésekkel, mert ebből a pénzekból mindent csinálhatsz csak azt nem amit te is említettél, utazni és élni az életedet

21/F

2013. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen normális, ha egy nőnek van élete, és arra amit te egyedül elértél az életedben, arra vagy büszke, megvalósítod az álmaidat st. És nem 20 évesen ösztönböl d.gatod magad, mert jaj a cuki kisbaba annál nincs jobb dolog... Nincs mindenkinek olyan unalmas élete hog már 19-21 évesen baba kelljen...

Semmi baj nincs veled kérdező!

2013. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
100%

hála istennek vannak ilyen nők.

én is utazni szeretnék, sokat, gyerek nuku..sosem akartam és nem is lesz. 31F

2013. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha arra gondolsz,hogy nem vágysz erre kicsi korod,meg tinikorod óta,akkor szerintem normális.


Hogy felnőtt vagy már, nem vágysz rá,az még változhat,meg szerintem ki mire vágyik.Ez több mindentől is függ,meg nem mindenki vállal családot,gyereket huszonvalahány évesen pl.

2013. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

17:20 vagyok.

Amúgy írtam ugyan hogy ez több mindentől is függhet,de szerintem mindenki azt akar amit akar.

Mindenki maga dönti el,nem a többi ember körülötte.


Ha neked ez az álláspontod ,akkor ez és nem baj.

2013. júl. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként nemrég olvastam a yahoo-n egy cikket, arról szólt, hogy a több férfinak van terveiben az apaság, mint nőknek az anyaság. Tehát a megkérdezett férfiak szinte mindegyike mondta, hogy egyszer apa lesz.
2013. júl. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!