Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális, hogy nem...

Mennyire normális, hogy nem hiányzik a párom?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, még nem költöztünk össze, mert én főiskolára járok, neki meg nincs annyi keresete, hogy eltartson belőle, na meg nem is akarnám, először valami olyan meló kéne, amiből nem egy szájfényt meg egy körömlakkot tudok venni. Mindegy is, a lényeg, hogy most olyan munkája van, ami miatt kb. 2 hete nem láttuk egymást. Főleg azért, mert inkább éjszaka dolgozik, nappal alszik, és emiatt olyan fáradt, hogy amikor nem alszik se mozdul ki a házból én meg nem szeretek oda menni, mert nem szeretem a szüleit. Viszont egyáltalán nem érzem azt, hogy hiányzik. Nekem is szünet van most, jóformán semmit nem csinálok, mert nem találtam munkát, csak 2 alkalommal voltam szórólapozni, de annyira nem is bánom, mert 15 éves korom óta végigdolgoztam minden nyarat, most pedig elég kemény évem volt a fősulin, jól esik kicsit pihenni. A barátom minden nap írja, hogy hiányzok neki, megszakad a szíve, stb., én is írom neki, de egyáltalán nem érzem ezt. Szeretem, meg imádok vele lenni, de ez sem visel meg, hogy nem láttam hetek óta, és valószínűleg 1-2 hétig még nem is fogom. Nincs, ami lefoglaljon, nem járok el itthonról, kétszer voltam fagyizni barátnőkkel, meg egyszer nagybevásárolni anyummal, de azon kívül ülök a hűvös házban, filmet nézek, netezek, nyelvet tanulok (ez a nyári projektem, ha már meló nincs). Viszont van olyan, hogy ha nem ír sms-t, vagy nem hív, eszembe se jut egész nap. Ez mitől lehet?
2013. júl. 22. 02:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Szerelmes nem vagy belé, az biztos.
2013. júl. 22. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez nem lehet szerelem... subá subá úúúú
2013. júl. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy szerelmes belé. Lehet soha nem is voltál.


Csak tudnám, hogy minek hívod a párodnak? Nem vagytok házasok, kb semmi közötök egymáshoz. Legalábbis a részedről. Gondolmo csak azért kell a csóka, hogy elmondhasd, van párod.

2013. júl. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát ezt jobb ha a fiú is megtudja.....

Szerintem sem szereted eléggé.Ha 2 hétig nem láttam volna a férjemet azt hiszem megzakkantam volna! :)

Nem még hogy eszembe sem jut!

Az,hogy a szüleit nem bírod egy dolog.Az is fontos lenne mert mi lesz késöbb ha összeházasodtok esetleg gyerek születik???

Elgondolkoztál már ezen??Ha eszedbe sem jut hagyd öt elmenni keressen egy olyan lányt aki megbecsüli!!

2013. júl. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy szerelmes.
2013. júl. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
0%
Elkényeztetett úrilány.
2013. júl. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2ev utan ( mindennap egyutt voltunk, ossze is koltoztunk mar) most juli elejen a munkaja miatt 1hetig nem lattam.(soha nem volt meg ilyen) Mindennap beszeltunk orakat. Nagyon hianyzott es alig vartam h haza jojjon :)))) ez a szerelem :) szerintem szakits, mert nem szereted.
2013. júl. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És ez hogy jön a családi kapcsolatokhoz?
2013. júl. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ez nem tudom milyen szerelem. Nekem akkoris hiányzik a férjem, mikor dolgozik, többször beszélünk, smsezünk, alig várom, hogy hazaérjünk és együtt legyünk. Pedig ő már a férjem. Ha már ennyire nem érdekel, akkor nincs sok jövője a kapcsolatnak.
2013. júl. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, csak közöny. Légy őszinte magadhoz, lásd be hogy több kell egy kapcsolathoz és engedd el. Szerintem mindketten jobban járnátok.
2013. júl. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!