Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merem neki elmondani,...

Nem merem neki elmondani, hogy nem vagyok teljesen magyar mert félek, hogy akkor nem lehetne közöttünk semmi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe nagyon szerelmes vagyok egy ideje, azt hittem csak elérhetetlen álom lesz de nem mert végre ő is adott nekem esélyt. Egyre közelebb kerülünk egymáshoz és azt hiszem ő is belémszeretett valamennyire. Nem ismerjük egymás családját de szóba jöttek ezek a dolgok és ő azt mondta, hogy csak teljesen magyarral akarja összekötni az életét, nem rasszista meg semmi csak azt mondta, hogy már így is össze vannak keveredve a népek vagy valami ilyesmi. Nem mondtam el neki de félig olasz vagyok és most már nem is merem elmondani. Csak pár szó erejéig beszélem a nyelvet amúgy meg semmi nem köt oda. Sokáig titkolni nem is érdemes mert előbb utóbb úgyis kiderülne. Nagyon szerelmes vagyok, nem akarok ilyen kis dolog miatt elveszíteni. Most mit csináljak?

Ő 18/L én 19/F



2013. júl. 23. 18:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Nyugodtan mondd el neki, a lényeg úgyis az, hogy belül teljesen magyar vagy. Ha meg szakít veled, akk
2013. júl. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el. Inkább most derüljön ki, mint később. Ha tényleg szeret ez nem jelent akadályt.
2013. júl. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Akkor ez csak egy ürügy lesz neki.

Bocs, véletlenül nyomtam meg az entert.

2013. júl. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez előbb-utóbb kiderül, később annyival rosszabb, hogy azt hiszi átverted és hazudtál neki. Jobb túlesni ezen, ha ez zavarja, akkor jobb is, ha lelép.
2013. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
És mikor mondjam el neki? Amikor legközelebb találkozunk és egyből vagy kicsit beszélgessek vele stb és úgy?
2013. júl. 23. 19:04
 6/23 anonim ***** válasza:
35%

Hmm... az olasz pasikáák jók nagyon ;)

Ha mégsem jönne össze a csajjal akkor szívesen helyettesítem :D

2013. júl. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Én belevágnék a közepébe, őszintén megmondanám, hogy nagyon megkedveltem, belezúgtam, de mivel ismerem a nézeteit ebben a témában, jobb ha egyenesen megmondom, hogy ez a helyzet. Ha őt ez zavarja, akkor megértem, de nem vagyok hajlandó hazudni mert tisztelem annyira (az őszinteség azért jó pont szokott lenni) hogy ne titkolózzak előtte.


Aztán várnék a reakcióra. Ha nem marad, akkor ne sírj miatta, mert nem vagy neki annyira fontos, hogy ezen túllépjen.

2013. júl. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Igazad van, hiszen a lényeg ugyanaz. Egyszer hazudtam neki. Pont annak a beszélgetésnek a végén megkérdezte, hogy hol születtem és Budapestet mondtam de igazából Olaszországban születtem. Szóval csak ez az egy dolog köt oda meg pár nyaralás. Teljesen magyarnak érzem magam.


6# Kösz az ajánlatot de kihagyom :D

2013. júl. 23. 19:22
 9/23 anonim ***** válasza:
76%
Más miatt fogod elbukni, nem emiatt... Reméljük tanulsz majd belőle.
2013. júl. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a lány azt mondja, hogy csak "teljesen magyarral" akarja összekötni az életét, akkor szvsz nem arra gondol, hogy te olasz / Német / francia vagy-e, hanem arra, hogy ne legyél cigány.
2013. júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!