Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy választan...

Volt már olyan, hogy választanod kellett, Magyarország és családod, bunkó magyarok vagy külföld és jó fizetés és kedvesebb külföldi emberek között?

Figyelt kérdés
Neked melyik volt a fontosabb a külföldi jó élet és kedves külföldi emberek, vagy az hogy a magyar családoddal legyél Magyarországon, viszont nyomorogj és szétdolgozd magad azért a kevés fizetésedért is?

2013. júl. 6. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Pár év mulva én is ugyan ez a döntés elött fogok állni. Nehéz lesz ,de biztosan elmegyek. Ha ténleg jó a fizetés ,gyakran haza lehet majd látogatni.
2013. júl. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Igen, de mivel a család ifjabb tagjai már elkezdtek kiszivárogni, aki még nem az sem Magyarországon tervezi az életét a jövőben, így nem volt nehéz dönteni. A családi és baráti körből egyre többel már skype-on tartottam a kapcsolatot, úgyhogy nem nagyon sok maradt, ami Magyarországon tartott volna.
2013. júl. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Igen, két évvel ezelôtt. Külföldöt választottam, jelenleg itt élek és dolgozom. De ne hidd, hogy az itteni emberek kedvesebbek, mint a magyarok! Nem igazán szeretik a bevándorlókat.

Az viszont biztos, hogy nagyon jó fizetés van itt, ezért is maradok.

A szüleimmel tartom a kapcsolatot és amikor tehetem, meglátogatom ôket.

2013. júl. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Hasonló lehetőségem volt. De mivel engem eddig általában kedves magyarokkal hozott össze a sors, a családom csodálatos, szerető, összetartó, úgyhogy nem adnám őket semmi jó fizetésért. Inkább élek itt kicsit szerényebben a szeretteimmel, mint valami idegen helyen azok nélkül, akik fontosak nekem, nagylábon.


Akármilyen kedvesek azok a külföldi emberek csak kedves idegenek maradnak, soha nem leszek nekik fontos, míg a családom a családom, akikre minden körülmények között számíthatok.

2013. júl. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el külföldre. Ha Magyarországon élnél akkor sem biztos, hogy kb minden nap látod a családodat (és szerintem nem is akarod) akkor meg minek nyomorogj itt? Ha kedved szottyan akkor abból a fizetésből amit kint kapnál úgyis bármikor haza látogathatnál.
2013. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves kulfoldi emberek? Hat nem tudom. Angliaban elek es megtanultam, mi a rasszizmus. Ha leneznek mar akkor, amikor meglatjak a neved. Bizonyitanod kell azert, hogy egyaltalan szoba alljanak veled, hiaba vagy te ertelmes, intelligens, az o nyelvukon is beszelo, magyar diplomas. Az itt elo kulfoldiekkel konnyebb, hiszen ok is bevandorlok, de a helyzet az, hogy mindenki szivesebben beszel a sajat nemzetisegevel. A kozos anyanyelvuek jobban osszetartanak, meg ha emberileg a hazajukban nem is allnanak szoba egymassal. A vilag nem fekete meg feher, kedves es bunko emberek mindenhol vannak. Esetleg az eleinte felmerulo nyelvi nehezsegek miatt nem tunik fel rogton.
2013. júl. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor úgy fogalmazok, hogy a rossz létben (Magyarországon) több a bunkó ember mint a jólétben (Angliában)
2013. júl. 9. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!