Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked erről mi a véleményed,...

Neked erről mi a véleményed, adnál rá pénzt?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak és én apával lakom. Mindig amikor megyünk valahova, azt apa fizeti, még akkor is ha anyával megyek. Apa már többször kifizette a belépőjét, jegyét, hogy én tudjak vele menni, de szombaton vidámparkba akarunk menni és azt nem akarja fizetni, vagyis csak az enyémet. Én is látom, hogy elég abszurd az a helyzet, hogy apa fizeti a volt felesége jegyét, de így meg nem tudnék elmenni, mert nincs más, akivel tudnék menni:( Azt mondta, hogy a jegyét még csak kifizetné (talán), de akkor ott még enni is kell, meg minden. Mit csináljak szerintetek, hogy el tudjak menni?
2013. júl. 23. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vigyetek uzsonnát, italt, akkor csak a jegy kell.
2013. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

Anyukának mondd meg, hogy vigyen el a bejáratig, utána sétálgasson a Ligetben vagy foglalja le magát...

Muszáj anyukáddal menni?


Értem az apukádat, nálunk fordított volt a helyzet. Apuka sítt-rítt állandóan, hogy nincs pénze, én fizettem mindent, strandbelépőt, stb, hogy ne maradjon már az ajtó előtt.

Egyszer mondta, hogy oké, hogy nem vagyunk együtt, de a gyerekeknek jót tenne, ha együtt nyaralnánk. Én hülye belementem, én fizettem a 4 belépőt, a 4 ebédet, mindent. Majd felrobbantam az idegtől, hogy így kihasznál, csak azt hitte a gyerekek miatt nem fogom kint hagyni.

2013. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Menj apuval vidámparkba.

Problem solved.

2013. júl. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Anyukádnak kéne éreznie, hogy ez gáz. Apukáddal nem tudsz menni?
2013. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Készítsen Anyukád szendvicseket.
2013. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Apa holnap elutazik és nem is szereti a vidámparkot, mert mindenen elszédül:( Egyedül meg nem olyan jó a vidámpark. Az jó ötlet, hogy vigyünk szendvicseket, és muszáj még ma meggyőznöm apát, mert holnap utazik és akkor kéne hagynia nekem pénzt.
2013. júl. 23. 19:19
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Most ezt nem értem... a szendvicskészítéshez kellene pénzt adni? Anyukád hogy gondolja, odamegy és a volt férj szórakoztatja meg eteti???, Anyukád nem tud pár szendvicset készíteni???

Volt férjem mondaná, hogy meghív minket a vidámparkba, cserébe vigyünk kaját, olyan piknik kosarat raknék össze, hogy Maci Laci rástartolna.

Ez nekem érthetetlen.

2013. júl. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%

" Az jó ötlet, hogy vigyünk szendvicseket, és muszáj még ma meggyőznöm apát"


Ügyes légy! És érezzétek jól magatokat!

2013. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy még így is drága lenne, ha vinnénk kaját, megnéztem és éjszaka is nyitva lesz, csak ott meg az a baj, hogy éjfélkor senki se tud értem jönni, anyához meg nem tudok menni, mert van 5 lakótársa és nincs hely:( pedig úgy 3300 Ft a jegy, és így már jó lenne, csak nem tudnék hazamenni:( szerintetek mit csináljak?
2013. júl. 23. 20:19
 10/15 anonim ***** válasza:
Csak akad anyukádnál hely,nem? Ha mást nem a földön alszol vagy valahogy összekucorodtok az ágyban. Vagy apukád nem tudna taxira pénzt adni,hogy hazatudj menni? Esetleg anyukádnak valami barátja/barátnője nem tudna kocsival hazadobni?
2013. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!