Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az én gondolkodáso...

Szerintetek az én gondolkodásommal van a probléma? Ha igen mi, kifejtenétek?

Figyelt kérdés

Huszonéves pasi vagyok. Gyerekkoromtól kezdve egészen tavalyig folyamatosan hosszútávú kapcsolatot szerettem volna, és családot.


A sors fricskája, hogy még sosem volt barátnőm. Csak kalandjaim, ezért abba is hagytam a "csajozást", mert komoly kapcsolatot szerettem volna. És valahogy csalódás volt nekem, hogy nem jött össze.


Viszont mindenhol azt olvasom, hogy "válás, megcsalás" stb. És ha hozzáteszem hogy hogyan reagálnak rám a nők, biztos ez várna rám is.

Ezért kb fél éve teljesen kiirtódott a fejemből az a gondolat, hogy szeretnék párkapcsolatot és családot.

Most már nincsenek ilyen jellegű gondolataim és vágyaim. Először azt hittem visszajönnek, de nem így lettek. És mivel kalandokat sem szeretnék, ezért úgy konkrétan a csajozást és ismerkedést untam meg.


2013. júl. 23. 19:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A 4. válaszoló vagyok megint.


Nem értettelek félre, csak próbáltam a kérdésedre válaszolni. De lehet nem voltam egyértelmű.


Azt kérdezed, hogy van-e baj a gondolkodásoddal. Szerintem van. És hogy mi az? Az, hogy te most azért érzel így, mert eddig nem sikerült rátalálnod egy olyan lányra, aki a társad lehetne. Viszont hidd el nekem, hogy ha mondjuk ma megismernél egy lányt, akivel minden téren passzoltok, azonnal megváltozna a véleményed, amihez most annyira ragaszkodsz. Én nem hiszek benne, hogy sikerült "kiölnöd" magadból ezeket az érzéseket, csak sikerült nagyon ügyesen elnyomni őket, hogy ne fájjon annyira az eddigi kudarc.


Viszont ha most az újabb kudarctól félve visszahúzódsz a kis csigaházadba, "mert biztos téged is megcsalnának", akkor azzal még csak a lehetőségét is kizárod annak, hogy egyszer boldog légy. (Ne mondd, hogy így boldog vagy, mert ha így lenne, fel se tetted volna ezt a kérdést.) Ez a probléma SZERINTEM a gondolkodásoddal és ezért írtam, hogy nem szabad feladnod/ha már feladtad, értékeld át a döntésed.

2013. júl. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, utolsó!


Nehéz megfogalmazni, de ha a két rossz közül a kisebbik rosszat választja az ember, akkor már lehet boldog valamilyen szinten.

2013. júl. 24. 07:37
 13/16 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi erővel ki se mozdulj a lakásból, nehogy a fejedre essen egy virágcserép. De még a szobában is vigyáznod kell, nehogy rád essen egy polc, vagy valami...
2013. júl. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

4. és 11. vagyok ismét.


Tudod, az a fő kérdés, hogy ez a "valamilyen szinten boldog lehet az ember" neked mennyire elég. Mert csak ez az egy életed van neked is, ebből kell a lehető legjobbat kihoznod.


Elhiszem, hogy félsz az újabb csalódástól, de szerintem ez még nem ok arra, hogy végleg feladd. Főleg nem huszonévesen. Szerintem ha az újabb próbálkozással csak egy picivel is több esélyed van arra, hogy beteljesítsd a vágyaidat, akkor máris megérte a fáradságot. Mert ha idős korodra véletlenül egyedül maradsz, magadat fogod okolni, amiért most nem teszel érte semmit.


Ezzel a hozzáállással saját magad fosztod meg a boldogságtól. Gondold át és próbálj változtatni! Drukkolok!

2013. júl. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Elgondolkoznék a helyedben, hogy huszonévesen miért nem volt még senkid sem! Nézz magadba!
2013. júl. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Mert selejt vagyok valószínűleg. Azért...


akkor meg mit próbálkozzak?

2013. júl. 24. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!