Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felhalmozódó mosnivaló,...

Felhalmozódó mosnivaló, vasalnivaló: csak nálunk állandó probléma?

Figyelt kérdés

Nálunk állandóan halmokban áll a mosnivaló, a szennyes MINDIG tele van, és mellé is tornyozzuk a kupacokat... Aztán vasalni sincs senkinek ideje, én csinálnám, mert élvezem, de fél óra, míg kivasalok egy inget. A mosást is megcsinálnám, de anyu nem engedi, hogy beindítsam a gépet... Pedig teregetni is szeretek.

Nálatok nincs ilyen probléma?

17L


2013. jún. 21. 21:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Nincs. Kisgyerekünk van, muszáj vasalni és mosni. Mosógatás amit nehezen viselek, de hát meg kell csinálni.
2013. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
hát nincs. ha teli a szennyestartó bedobom a gépbe és kész. kb 10 mp, azért ez nem a világ vége. teregetésre könnyen ráveszem magam mert tudom ha nem csinálom bebüdösödik és akkor csak még több a meló. vasalni meg nem szoktam semmit, nincs olyan göncünk amit kéne
2013. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
miért nem engedi h beindítsd a gépet? nem örül a segítségnek?
2013. jún. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a vasalni való tornyosul, de az hónapokig...na jó csak hosszú hetekig. Van, amikor anya fizet egy nőt, hogy kivasaljon mindent (van amikor ő is megcsinálja), és akkor rácsodálkozom hogy húúú milyen sok pólóm van te jó ég erről meg már rég megfeledkeztem olyan rég láttam :D
2013. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Teli szennyestarto probléma van, 5-elunk egy házban, és azért nem szeretnénk folyamatosan járatni... azért a tobbi nincs, nálunk bárki szabadon betehet egy mosast, Anyukám kifejezetten örül neki :)
2013. jún. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én sem vasalok semmit. Férjemnek vasalásmentes ingeket gyűjtöttem össze (múlt héten a turiban vettem két vadiúj nyárit pár száz forintért), inkább nagyobb türelemmel teregetek, majdnem mindent vállfára.

A mosás nem nagy cucc, főleg ilyen időben, amikor egy óra alatt meg is szárad minden.

Nálunk csak nyirkos időben torlódik, amikor nem szárad könnyen a ruha.

2013. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha még mindig patakba kellene mosni és nem 10 mp bepakolás lenne?
2013. jún. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
nálunk is mindig ez van, együtt tudok érezni! ;) szakítani kell erre is időt.
2013. jún. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
19 vagyok, amíg anya dolgozik, én leszedem a száraz ruhákat, vasalok, hajtogatok, elpakolok, mosok, teregetek. Feltakarítom a lakást, leviszem a tesóimat, bevásárolok, és jelenleg még pár napig tanulok az érettségi szóbelijére. Hatan vagyunk a lakásban, így elképzelheted, hogy nálunk is van mit mosni, főleg így nyáron. De anya megmutatta még pár éve, hogy működik a mosógép, pár mozdulat, és már működik is. Megmutatta, hogy a ruhák zipzárját fel kell húzni, gombokat begombolni, zsebeket átnézni, nincs-e zsepi benne, vagy pénz, meg kifordítani a mintás-flitteres darabokat, bekötni a kötőfékeket. Talán megkérhetnéd anyukádat, hogy ő is tanítson meg ezekre, hogy segíthess. Ha egyetemre mész, vagy különköltözöl, nem ártana tudni, hogyan kell mosni ;) Ezzel érvelhetsz is. Gondolom félti a gépet, meg fél attól, hogy a pici lánya felnő, és már mos, mint a nagyok. De le kell küzdenie ezt, hogy már minden flottul menjen, mire önállósodsz. :)
2013. jún. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én vállfára akasztom a ruhákat vizesen, ott kilógják magukat, nem lesznek gyűröttek. A vasalót jó ha 5 évente egyszer használom. A mosógép mellet van egy halom cucc néha, de amikor ráveszem magam, egymás után kimosok 2 adagot, és egy ideig jók vagyunk megint.
2013. jún. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!