Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 4 éve párkapcsolatban élek....

4 éve párkapcsolatban élek. Az utóbbi fél évben elkezdett hiányozni egy volt barátom. Miért?

Figyelt kérdés
Problémák vannak a kapcsolatunkban mostanában. Lehet emiatt? Sajnos túl sokat gondolok a volt barátomra, hogy milyen jó volt vele bulizgatni, hiányzik az ölelése, a régi életem. Mert amióta a barátommal vagyok azóta alig mozdulunk ki valahova. Lehet korai volt 19 évesen akkoriban beleügrani egy hosszú párkapcsolatba? Lelkifurdalásom van, hogy úgy hiányzik valaki, hogy tudom a párom nagyon szeret, velem tervezi a jövőjét.

2013. júl. 24. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
A volt barátod is párkapcsolatban él?
2013. júl. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, ő egyedülálló.
2013. júl. 24. 08:50
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

Az melléke,s hogy téged szeret a párod. A lényeg, te nem szereted őt. Nem az életedet éled. Túl sok kompromisszumot kötöttél, míg a barátod lehet semmit.


Ha nem muszáj fenntartani ezt a látszat kapcsolatot, akkor menj. Viszont ne az exedhez, mert valami miatt szétmentetek anno. Csak máskor válogasd meg, kivel jössz össze.

2013. júl. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen amiatt. Mivel problámid vannak a párkapcsolatban, ilyenkor hamar eljut az ember addig, hogy a régi milyen jó volt, és mennyivel jobb lehetett volna, mint a mostani.


Gondolkozz el azon, hogy mit akarsz ettől a kapcsolattól. Ha a párod szeret ls veéed tervezi a jövőjét, az csak a dolgok egyik fele - a teljességhez (azaz itt a boldogsághoz) az is kell, hogy te pedig vele tervezd a jövődet és csakis őt szeresd. És éppen az hibádzik itt.

2013. júl. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4 év után mégis az előző pasi kell(ene)?!


Az idő, hogy megszépíti a múltat, hiszen valami oka csak volt, hogy elhajtottad és a mostani pasit választottad?!


De ne csüggedj!

A következő pasidnál, meg majd a mostani fog hiányozni...

2013. júl. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Távolság miatt szakítottunk akkor, semmi harag nem volt köztünk. A jelenlegi barátom 40 percre lakik tőlem. A régi mivel már haza költözött úgy szintén és talán ebből kifolyólag is visszatértek a régi emlékek...
2013. júl. 24. 10:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos, ez a kapcsolat idővel teljesen leül...ugyanis ha ő szeret, Te nem, akkor ez úgy fog kinézni, rádmászik, élvez, Te úgy csinálsz, mintha örülnél...de minden nap, éveken át..? ááá..ez nem megy..durvulni fog, és egyszer lerúgod magadról..már csak az unalom miatt..


lassan tervezheted a kiszállást..nagyon nehéz úgy élni, hogy csak vagy.. ...tudom.

2013. júl. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Anno, akkor jobb volt a régi élet

Én pont most a hétvégén voltam a fősulis haverokkal hosszú idő után együtt egy hétvégét. Nagyon jó volt, de nem olyan, mint akkoriban.

Sztem Te is csak a szépre emlékezel. És ha újra ott lenne a régi, előbb utóbb előkerülnének a régi "gondok"

2014. márc. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!