Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan 3 éve vagyok a párommal...

Lassan 3 éve vagyok a párommal, de sajnos nem szeretne tőlem semmit. Se házaságot, se gyereket. Azonban most elkezdett udvarolni nekem egy férfi, aki még tetszik is és tudom, hogy vele teljesülne minden vágyam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 08:14
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

"...vele teljesülne minden vágyam"

Akkor most ez még kérdés, hogy mit tegyél?

2013. ápr. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
És ez indok,hogy otthagyjam,mert a másiktól megkapnék mindent?
2013. ápr. 11. 08:19
 3/40 anonim ***** válasza:
26%

Mit kapnál meg a másiktól, amikor nem szeretne tőled semmit? Anyaiagakt, nyílván. Elhalmoz pénzzel, csak azért, hogy ott legyél kéznél és ugorj első szóra?


Ha neked ez kell, akkor maradj az elsőnél, ha valódi párkapcsolat, akkor válaszd a másodikat - feltéve, hogy a második nem ugyanaz a típus, mint az első.

2013. ápr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha te szeretnél férjhez menni és gyerekeket szülni akkor elég jó ok,nem passzolnak a vágyaitok a jövővel kapcsolatban. Lépj minél előbb,kár húzni az időt. Egyébként a párod miért nem akar?
2013. ápr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Az. Ha egyáltalán eszedbe jut másik ferfi, akkor a mondani parod nem az igazi. Pláne. Hogy közös jövőt sem tervez
2013. ápr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
86%

Akkor mégis miért van Veled a jelenlegi párod ? Beszéltél vele erről ? Mik a távlati tervei ?

Ha tényleg semmi, mint ahogy Te is fogalmaztál, akkor az a korrekt, hogy pontot teszel a kapcsolatod végére és belekezdesz a másikba. Azt azonban nem tudhatod, hogy amit a másik ígér, azt be is tartja-e.....

2013. ápr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Azért nem akar,mert Anyuci befolyásolja,hogy nem kell neki unoka,és amit Anyuci mond az szent.A másiktól meg megkapnék mindent az nem azt jelenti,hogy a pénze után megyek,hanem tudom,hogy mi a célja az életben és mit szeretne.
2013. ápr. 11. 08:28
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Mar nem azért, de ha egy felnőtt férfit anyukája képes befolyásolni, akkor a legjobb megoldás elfutni
2013. ápr. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
És mi a helyzet az érzésekkel ? Ne dönts tisztán gyakorlatias okok miatt, mármint az új jelöltre gondoltam.
2013. ápr. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Már hamarosan futok!
2013. ápr. 11. 08:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!