Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Először is boldog párkapcsolat...

Először is boldog párkapcsolatban élek, és van egy gyönyörű fiam. De már többször is előfordult hogy az exemmel álmodtam. Évek óta nem láttam (10 éve voltunk együtt). Miért álmodok vele?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Valamilyen téren mégsem lehet teljesen kielégítő a párkapcsolatod. Gondolkodj el, hol lehet a hiba, beszéld meg a pároddal, és kicsit turbózzátok fel a kapcsolatotokat. Ha sikerül, elmúlnak ezek az álmaid is, vagy legalábbis a párodról fogsz álmodni, nem másvalakiről!:)
2013. júl. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem kell neki túl nagy jelentőséget tulajdonítani. Ha "ébren" boldog vagy, akkor ne foglalkozz az álmaiddal, az ember annyi sületlenséget összeálmodik... Egy ex még belefér, hiszen valamikor az életed része volt...
2013. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Az ilyen " boldog vagyok a kapcsolatomban, de..." kezdetű kérdéseknél mindig kiderül, hogy van valami gubanc azzal a fene nagy boldogsággal..

No de a kérdésed!

Nem is az a gond, hogy álmodtál az exeddel. Ez tök normális. Nyilván nincs minden rendben, mert ha rend lenne, akkor most nem agyalnál azon, mit is jelent, hogy az exeddel álmodtál.

2013. júl. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy kizárólag akkor álmodunk előző partnerrel, ha az aktuálissal nincs minden rendben, ahogyan akkor sem álmodunk a párunkkal, amikor minden oké.

Szerintem itt másról van szó.

2013. júl. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Először is nem jelenti azt, hogy most nem jó a családod. Vigyázz is a békéjére, tisztaságára.

Akivel erős kapcsolatban voltunk éltünk során - főleg ha testi kapcsolat is - attól nem válunk el soha teljesen. Olyan, mint egy pecsét nyoma a viaszban, ott marad valami.. hiányként? nem tudom, de nyilván nem ugyanolyan a lelkünk, mint a vele való találkozás előtt. Álomban - a racionális tudat kikapcsolva - életre kelnek elfelejtettnek tartott dolgaink - és meglepő táncot járnak, mert a racionális kontroll alszik..

2013. júl. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tényleg nincs "gubanc" ,minden jól működik közöttünk ezért is nem értem miért álmodok az ex-el!?
2013. júl. 15. 15:01
 7/9 anonim válasza:
51%

azért álmodsz vele, mert amikor még az exeddel voltál, akkor nem csak a testileg voltatok együtt, hanem a szellemetek is eggyesült, ezért a tiédben van egy darab az övéből, hiába "szakítottatok" már

nem tudod kitörölni magadból

ezért kell fiatalon vigyázni, hogy kivel és mikor vagy!

most én azt tudom tanácsolni, hogy imádkozz, hogy el tud felejteni!

2013. júl. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Eléggé lelkiismeret furdalásom van ez miatt,mert nagyon szeretem a páromat.
2013. júl. 15. 15:13
 9/9 Nincs Név nem lesz válasza:
100%
Imádkozni nem szükséges miatta,elfelejteni sem kell,elvégre része volt az életednek,lelkiismertfurdlalásod meg pláne ne legyen miatta. Nincsen ebben semmi különös, az agy egyszerûen csak emlékezik és rendezi az emlékeket vagy épp kicsit túlpörgeti magát egy- két szinapszis. Olyan ez,mint amikor állandóan a fejedben van egy dallam vagy amikor hallâsukat elvesztett emberek zenét vagy hangokat hallanak. Az agynak inger kell,álmodban pedig pont az exed emléke volt az inger,ennyi. Semmi szükség bonyolítani és szóba hozni a lezáratlan dolgokat és a tudatalattit.
2016. febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!